Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 15452
WIPER Sp. z o.o.

WIPER Sp. z o.o.

ODPŁYWY PRYSZNICOWE
Telefon 32 738 50 00, tel. kom. 781 60 60 68
Adres Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów
Firma Wiper powstała w 1999 roku i zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości elementów wyposażenia budynków, m.in. odwodnień. Przedsiębiorstwo dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz ich funkcjonalność dzięki zastosowaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych opartych na komputerowych systemach projektowych, m.in. na projektowaniu CAD ze szczegółowym modelowaniem przestrzennym (3D). Wyroby wytwarzane są w fabryce w Mikołowie... Czytaj więcej
WIPER Sp. z o.o.

Firma Wiper powstała w 1999 roku i zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości elementów wyposażenia budynków, m.in. odwodnień. Przedsiębiorstwo dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz ich funkcjonalność dzięki zastosowaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych opartych na komputerowych systemach projektowych, m.in. na projektowaniu CAD ze szczegółowym modelowaniem przestrzennym (3D). Wyroby wytwarzane są w fabryce w Mikołowie i sprzedawane zarówno w Polsce, w państwach Unii Europejskiej oraz poza nią.

Odpływ prysznicowy Wiper

Oferta firmy Wiper

To szeroki asortyment produktów. Wśród nich są głównie elementy architektury wyposażenia wnętrz (w postaci płyt brodzikowych i kabin prysznicowych). Jednak wiodącym produktem firmy są rynienki i wpusty prysznicowe, których projekty rozwijane i udoskonalane są od lat.

Odpływy prysznicowe Wiper

Odpływy prysznicowe Wiper przeznaczone są do stosowania w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych kabin prysznicowych, co pozwala na swobodny dobór kształtu kabiny oraz wykończenia powierzchni podłogi. Zastosowanie rynienek lub wpustów pozwala na rezygnację z progu przy wejściu do kabiny oraz wpływa na poprawę estetyki wizualnej pomieszczenia. Wszystkie elementy odwodnienia wykonane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej (AISI 304 i AISI 316), co gwarantuje trwałość, odporność na korozję i niezmienny wygląd w trakcie użytkowania. Wszystkie rynienki i wpusty produkowane przez firmę Wiper objęte zostały programem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny „Produkt z atestem”.

KABINY PRYSZNICOWE

WIPER proponuje kilkadziesiąt opcji kabin prysznicowych w oparciu o sześć podstawowych układów zabudowy dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Projektowanie na wymiar pozwala na dostosowanie kabiny do indywidualnego wnętrza. Kabiny prysznicowe WIPER to: nieograniczone możliwości wymiarowe, szeroki wybór układów i kształtów tafli szkła, drzwi wnękowe, zabudowy narożne, półokrągłe, wolnostojące, skośne, bezpieczne szkło hartowane z powłoką antykorozyjną TIMELESS®, mosiężne, eleganckie okucia, ekspresowa wycena, 10 lat gwarancji.

ODPŁYWY LINIOWE NEW PREMIUM

PREMIUM to podstawowa seria odpływów liniowych, która jest zaopatrzona w stalowy kołnierz izolacyjny. Dostępnych jest 6 wzorów kratek (w tym PURE – do wyklejenia płytkami), w 3 wykończeniach (poler, szlif, mat). Długości standardowe [cm]: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120. Przepustowość syfonu SNAKE to 36 l/min (dane wg EN 1253), wysokość zasyfonowania: 30 mm.

Pozostała oferta Wiper

  • płyty brodzikowe SHOWERBASE i SHOWERLAY
  • kompletne systemy izolacji
  • zestawy uszczelniające
  • mata uszczelniająca ISOL-ONE
  • kabiny prysznicowe
  • odwodnienia zewnętrzne
  • zadaszenia nad drzwi
  • balustrady typu portfenetr
  • drzwi przesuwne
Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum