Podwójny haczyk Caddy na kabinę prysznicową

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Podwójny haczyk Caddy na kabinę prysznicową

Coram wprowadził na rynek nowatorski podwójny haczyk na kabinę prysznicową. Haczyk Caddy marki Tiger to bardzo sprytne rozwiązanie – jest uniwersalny, bo pasuje do standardowych paneli szklanych o grubości 6-8 mm.

aktualizacja: 2022-07-15 12:26:47

Szkło jest chronione silikonową powłoką, zaś stal nierdzewna, z której wykonany jest haczyk, gwarantuje ponadprzeciętną trwałość. Haczyk jest odpowiedni do wieszania ściągaczek do szyb, maszynek do golenia i ręczników. Niezależnie od tego, czy jest to mokra, czy sucha strona, dzięki temu haczykowi Twoje rzeczy zawsze będą w odpowiednim miejscu.

Haczyk występuje w trzech kolorach: czarnym, chromowanym i stali szczotkowanej. Jest elementem serii akcesoriów wiszących marki Coram.

Firma powiązana:
Coram

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Maria90

18 Lip 2022, 08:53

Bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Przyda się w mojej łazience:)

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!