Odpływy liniowe marki Dallmer - detal robi różnicę

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Odpływy liniowe marki Dallmer - detal robi różnicę

Odpływy liniowe marki Dallmer wyróżniają się pod wieloma względami: zaawansowaną technologią, wysokogatunkowymi materiałami oraz wielokrotnie nagradzanym wzornictwem (IF Design Award, Good Design oraz RedDot Design Award)

aktualizacja: 2022-07-27 07:02:49

Flagowy system odpływów DallFlex powstał w oparciu o koncepcję oddzielenia odpływu liniowego od korpusu wpustu, co zapewnia większą elastyczność instalacji i duże możliwości aranżacyjne natrysków bez brodzika. Na tym samym korpusie wpustu, można zamontować aż 9 rodzajów odpływów liniowych.

Trójpozycjonowany króciec odpływowy z przegubem kulistym, możliwość dowolnego umiejscowienia w powierzchni natrysku, niezwykła łatwość czyszczenia to zaledwie kilka z wielu zalet systemu DallFlex.


DALLMER CeraWall Individual - mosiądz matowy

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne Dallmer, ułatwiają utrzymanie higieny i optymalizują wydajność odwodnienia. Syfon jest w całości wyjmowany, co pozwala na jego łatwe i dokładne czyszczenie, a jednocześnie, w razie potrzeby, zapewnia bezproblemowy dostęp do dalszej części odpływu. Specjalnie zaprojektowana ramka, umożliwia skorygowanie położenia syfonu, tak aby dopasować jego położenie do różnych grubości okładzin ściennych, nawet po zamontowaniu korpusu w jastrychu. Mankiet flizelinowy, w połączeniu z dwoma warstwami płynnej izolacji, zapewnia doskonałe uszczelnienie w obrębie odbioru wody.

System DallFlex to korpus o dwóch wysokościach montażowych - 90 mm DN50 i 65 mm DN40 oraz dziewięć listew odpływowych, o różnym wzornictwie. Listwy są przeznaczone do montażu przyściennego (modele Wall) lub w odsunięciu od ściany (modele Floor), a także w wersji kompaktowej, do montażu ze spadkiem kopertowym.

DALLMER CeraFrame Design - stal nierdzewna
DALLMER CeraFrame Design - stal nierdzewna
DALLMER CeraFloor Individual i korpus DallFlex
DALLMER CeraFloor Individual i korpus DallFlex

Modele listew systemu DallFlex

Listwy długie:

  • CeraWall Select
  • CeraWall PURE
  • CeraWall Individual
  • CeraFloor Select
  • CeraFloor PURE
  • CeraFloor Individual

Listwy krótkie:

  • CeraFrame
  • Zentrix
  • CeraNiveau

Wszystkie długie modele listew mają fabrycznie wykonany, zintegrowany spadek poprzeczny, który zapewnia skuteczne odprowadzenie wody z boków prysznica. Listwy montowane są na całą szerokość prysznica, dzięki czemu nie trzeba docinać płytek do spadków kopertowych. Jest to idealne rozwiązanie do płytek wielkoformatowych czy kamienia naturalnego.

DALLMER CeraWall Select - stal nierdzewna
DALLMER CeraWall Select - stal nierdzewna

Trzy wersje modeli CeraWall oraz CeraFloor oferują rozwiązania do różnych koncepcji wykończenia łazienek, od wyrazistych Select i PURE, po minimalistyczną, niemal niewidoczną Individual, z pokrywą do wypełnienia płytką lub kamieniem.

W zależności od modelu, dostępne są różne długości, od 800 do 2000 mm, fabrycznie co 100 mm. W modelach CeraWall Select oraz Individual, od 1300 mm, istnieje możliwość zastosowania podwójnego korpusu wpustu, dla zwiększenia wydajności odpływu. Listwy można skracać co do milimetra, w zależności od potrzeb, co pozwala na precyzyjne dopasowanie do strefy kąpielowej.

Czyszczenie syfonu DallFlex, listwa CeraFloor Select 

Oprócz klasycznego wykończenia w stali nierdzewnej (matowej lub polerowanej w linii CeraWall Select oraz CeraFloor Select), marka Dallmer oferuje także odpływy liniowe z matową powłoką PVD w kolorach: antracyt, czerwone złoto i mosiądz (dostępne do długości 1200 mm).

Tak szeroka gama modeli oraz wersji wykończenia sprawia, że odpływy liniowe Dallmer, dopełnią każdy projekt nowoczesnych łazienek i stref SPA.


www.dallmer.com/pl/

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania