Co zrobić, aby uzyskać jak najwięcej przestrzeni do przechowywania w kuchni?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Co zrobić, aby uzyskać jak najwięcej przestrzeni do przechowywania w kuchni?

Odpowiedź eksperta: Kuchnia nie musi być ogromna, by spełniała swoją funkcję. Wystarczy kilkanaście metrów kwadratowych, by zmieścić wszystko, co potrzebne. Jak dobrze zaplanować kuchnię, by w pełni wykorzystać dostępny metraż?

aktualizacja: 2019-11-19 08:09:06

Oprócz ciekawych pomysłów własnych, stolarza, architekta lub projektanta z pomocą przychodzą rozwiązania firm oferujących okucia meblowe.

Każda nawet najmniejsza wnęka, to potencjalne miejsce do wykorzystania. Dlatego należy ją w pełni zagospodarować. Najwygodniejsze w użytkowaniu są szuflady. Systemy TANDEMBOX lub LEGRABOX pozwalają na stworzenie szuflady o głębokości niespełna 30 cm. Gwarantują dzięki temu wysoki komfort użytkowania oraz możliwość odpowiedniego zorganizowania przestrzeni poprzez dobór organizacji. W sytuacjach ekstremalnych, możemy zastosować mini cargo SPACE TWIN, do korpusów od 150 mm szerokości.

By w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń powinniśmy szukać miejsc do przechowywania tam, gdzie do tej pory ich nie było. Z pomocą przychodzi wielofunkcyjne rozwiązanie cokołowe np. SPACE STEP. Dzięki niemu wykorzystamy przestrzeń pod szafkami kuchennymi i uzyskamy nie tylko w pełni dostępną, dużą szufladę, ale również podest, dzięki któremu dosięgniemy do wyższej szafki czy półki.

Romana Kluge
Ekspert BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje