Lubisz innowacyjne rozwiązania w kuchni? Sprawdź, dlaczego warto wybrać płytę zintegrowaną z pochłaniaczem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Lubisz innowacyjne rozwiązania w kuchni? Sprawdź, dlaczego warto wybrać płytę zintegrowaną z pochłaniaczem

Nowoczesna kuchnia to miejsce, w którym funkcjonalność spotyka się z estetyką, a zaawansowane technologicznie sprzęty z energooszczędnością. Konsumenci wysoko cenią innowacyjne urządzenia, które pomagają im tworzyć kulinarne dzieła sztuki, jednocześnie dbając o czyste powietrze w przestrzeni kuchennej. Coraz częściej wybierają urządzenia 2w1, które łączą w sobie płytę grzewczą i okap. Jakie są zalety płyty indukcyjnej zintegrowanej z pochłaniaczem? Odpowiada Janusz Gwiazdowski, dyrektor sprzedaży BI w MPM agd S.A.

aktualizacja: 2023-05-23 11:23:41

Dwa niezbędne sprzęty kuchenne: płyta grzewcza i okap połączone w jedno urządzenie rewolucjonizują sposób gotowania, dbają o czyste powietrze i pozwalają swobodnie zaaranżować przestrzeń kuchenną.

Płyta indukcyjna z wbudowanym okapem - jak działa?

Intuicyjnie i automatycznie, co oznacza, że rozwiązanie 2w1 nie tylko gwarantuje komfort użytkowania, ale jest także energooszczędne. Odpowiada za to automatyka, która dostosowuje moc i pobór energii do działania obu sprzętów połączonych w jedno urządzenie.

Razem z płytą indukcyjną zintegrowaną z okapem możesz oddać się kulinarnym eksperymentom nawet z najbardziej aromatyzującymi potrawami. System wyciągowy o dużej mocy, umieszczony w centralnej części płyty uruchomisz, naciskając jego powierzchnię. Okap błyskawicznie wychwytuje opary i nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu możesz cieszyć się zawsze czystym powietrzem w swojej kuchni. Po zakończeniu użytkowania, po wciśnięciu szklanej pokrywy okap wsuwa się i płyta stanowi jedną całość.

Płyta indukcyjna zintegrowana z okapem - dla kogo?

Płaska, zlicowana z blatem forma płyty indukcyjnej sprzyja aranżacji kuchni w sposób estetyczny i spójny, a przy tym pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń. Polecana jest zarówno miłośnikom minimalizmu, jak i osobom, które ponad wszystko cenią sobie użyteczność i dobry design. Płytę indukcyjną zintegrowaną z pochłaniaczem możesz swobodnie zainstalować w klasycznej zabudowie. Idealnie odnajdzie się także na wyspie kuchennej, w montażu pod oknem oraz w małych pomieszczeniach. To doskonałe rozwiązanie również wtedy, gdy chcemy zrezygnować z górnych szafek w kuchni.

Poznaj innowacyjną płytę indukcyjną zintegrowaną z okapem PSC - IOZ-1070 od Sam Cook

Model PSC - IOZ-1070 marki Sam Cook powstał z pasji do gotowania i w celu zaspokojenia wszechstronnych pragnień klientów. Eksperymentuj i baw się gotowaniem już dziś!

Elastycznie wykorzystaj całą powierzchnie płyty - duże patelnie grillowe nie będą już stanowiły problemu, a dodatkowe podświetlenie okapu w płycie zapewnia lepszą widoczność oraz zwiększa walory wizualne urządzenia.

Płyta indukcyjna sterowana dotykowo wyposażona jest w cztery intuicyjne strefy grzewcze rozpoznające rozmiar naczyń i dopasowujące pola grzewcze do ich wielkości. Łączona strefa Flex Zone, czyli duża powierzchnia podzielona na dwie strefy jest na tyle uniwersalna, że możesz postawić na niej zarówno kilka małych naczyń, jak i jedno większe o niestandardowych rozmiarach. Dzięki funkcji Booster zwiększysz moc pola grzejnego nawet o kilkadziesiąt procent, co oznacza, że błyskawicznie ugotujesz i podgrzejesz potrawy. Czarna, szklana płyta grzewcza pięknie komponuje się zarówno z blatem kamiennym, drewnianym czy kompozytowym, a szkło ceramiczne SCHOTT nada aranżacji Twojej kuchni elegancji i stylu.

Miłośnicy technologicznych nowości kuchennych z pewnością docenią wysuwany okap umieszczony w centralnej części płyty. Gwarantuje on doskonałe wychwytywanie oparów - wydajność wynosi 606 m3/h, czyli znacznie szybsze w stosunku do prędkości ich unoszenia. I co ważne, bez żadnych zakłóceń akustycznych - poziom hałasu to tylko 54 dB. Pochłaniacz na tle innych tego typu urządzeń wyróżnia funkcja oświetlania pól grzewczych. Okap w trakcie pracy pięknie oświetla całą płytę, co sprawia, że gotowanie jest wygodne i komfortowe. Oświetlenie LED 2x4W daje niesamowite efekty świetlne, które stanowią dodatkową ozdobę Twojej kuchni.

Okap w płycie indukcyjnej PSC - IOZ-1070 może pełnić funkcję wydajnego wyciągu, jak również pochłaniacza, dzięki dołączonemu do zestawu filtrowi węglowemu wielokrotnego użytku. Kolejnym wyróżnikiem modelu PSC - IOZ-1070 spośród innych płyt z podobnymi funkcjami jest sposób instalacji - urządzenie posiada silnik przeznaczony do montażu w cokole, co oznacza, że nie ogranicza miejsca w szafce, które możesz wykorzystać np. na przechowywanie przyborów kuchennych.

Stylowy design połączony z nowatorską technologią sprawiają, że urządzenie PSC - IOZ-1070 staje się użytkowym dziełem sztuki. Sprawdź, co potrafi płyta indukcyjna zintegrowana z pochłaniaczem od marki Sam Cook.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image