Fuga ATLAS ARTIS STYLE

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-07-01 09:59:14
Fuga ATLAS ARTIS STYLE
ATLAS ARTIS STYLE - nowy wyrób Grupy Atlas - to pierwsza na polskim rynku dekoracyjna fuga cementowa z Efektem Brokatowym. Oferowana jest w 10 kolorach, a każdy z nich - dzięki brokatowi poliestrowemu - mieni się tysiącem malutkich refleksów, migoczących niczym szlachetne kamienie.

Fuga ATLAS ARTIS STYLEIntensywność tego migotliwego efektu zależy od rodzaju światła, jakie pada na fugę, od jego natężenia i kąta padania, a także od szerokości fugi i miejsca, gdzie znajduje się okładzina ceramiczna.

Inaczej prezentuje się on na ścianach, inaczej na podłodze. Najlepiej widoczny jest przy oświetleniu punktowym, w świetle dziennym nabiera delikatności. Tak, czy inaczej, efekt jest niezwykły!

 

Fuga ATLAS ARTIS STYLE przeznaczona jest do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych (glazury, terakoty i gresu), także do mozaiki ceramicznej i szklanej.

Efektownie wygląda w każdym wnętrzu. Co więcej, sprawdza się na podłogach narażonych na intensywny ruch pieszy, nadaje się więc do centrów handlowych, kin czy galerii, do hal dworcowych i na terminale. Można ją stosować na całych powierzchniach lub wybranych elementach – wszystko zależy od inwencji projektanta lub inwestora.

 

Fuga ATLAS ARTIS STYLEFuga ATLAS ARTIS STYLE jest fugą elastyczną, szybkowiążącą, łatwą w przygotowaniu (gotową mieszankę łączy się z wodą), a jeśli chodzi o szerokość wypełnianych spoin, niemal uniwersalną: od 2 do 25 mm.

Ponieważ jest to kolejny produkt linii ATLAS ARTIS, ma wszystkie zalety innych wyrobów z tej serii. Technologia Color Protect zabezpiecza trwałość barw, a Efekt Perlenia pozwala na stosowanie jej w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych, bowiem jest niskonasiąkliwa i wodoodporna. Z kolei dzięki systemowi Myko Bariera odporna jest na działanie grzybów i glonów.

 

Tak unikatowa fuga ma równie wyjątkowe nazwy kolorów: płomień bursztynu, diamentowy podziw, poświata topazu, połysk bursztynu, koralowa impresja, kuszący agat, szmaragdowy zachwyt, srebrzystość kryształu, księżycowy pejzaż, czy wreszcie głębia onyksu. Są to brokatowe odpowiedniki 10 spośród 31 kolorów fugi ATLAS ARTIS. Pozwala to na równoczesne stosowanie jednego koloru fugi w dwóch wersjach: matowej i brokatowej.

 

Okres przechowywania fugi ATLAS ARTIS STYLE w warunkach suchych, w szczelnie zamkniętych torbach, wynosi 24 miesiące od daty produkcji. Wyrób spełnia wymagania normy PN-EN 13888:2004.

Opakowaniach 2 kg, cena ok. 49,63 zł/op.

Fuga ATLAS ARTIS STYLE - Szmaragdowy ZachwytFuga ATLAS ARTIS STYLE - kuszący Agat

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Grupa Atlas

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny