REJS poszerza swoje meblarskie portfolio

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
REJS poszerza swoje meblarskie portfolio

Aby stworzyć efektowne i funkcjonalne meble, potrzebne są: piękne materiały, ciekawe pomysły i innowacyjne rozwiązania. Dlatego firma REJS poszerza swoje portfolio o kolejne propozycje. Jakie nowości oferuje? Zobaczyć je można na specjalnych prezentacjach, na które serdecznie zapraszamy wszystkich Partnerów i Klientów. Oto szczegóły…

aktualizacja: 2021-05-25 11:54:28

Są takie produkty, których walory możemy poznać tylko z bliska. Dotyczy to między innymi materiałów do produkcji mebli - płyt, blatów i kompozytów. O ile ich kolor zobaczyć można na zdjęciach, to już dokładny odcień widoczny jest wyłącznie na żywo. Jego głębię wydobywa bowiem gra świateł i cieni, których na ulotkach nie sposób uwiecznić. Podobnie jest ze strukturą powierzchni - to jak gładka lub chrapowata jest, możemy sprawdzić tylko gdy ją dotkniemy. Przesunięcie palcami po blacie więcej o nim powie niż najdłuższy opis. A przecież do tworzenia naprawdę pięknych mebli konieczne jest dobranie materiału odpowiedniego, absolutnie dopasowanego do potrzeb użytkownika i charakteru całej aranżacji.

Właśnie dlatego firma REJS zaprasza swoich partnerów do udziału w cyklu wyjątkowych spotkań, podczas których z bliska można zobaczyć i ocenić nową kolekcję materiałów i dekorów sygnowanych marką Dekores. Na ekspozycji znajdują się więc propozycje KRION, AGT, Panmar Wood i ABET Laminati. Ale nie tylko…

- Na spotkaniach, w miłej atmosferze prezentujemy bogatą paletę rozwiązań dla meblarstwa. Oprócz marek Dekores, pokazujemy nowości REJS - funkcjonalne systemy organizacji przestrzeni w kuchni, łazience, garderobie i biurze. Nie zapominamy przy tym o bezpieczeństwie - stosujmy się do zaleceń sanitarnych: dystans, dezynfekcja, maseczka. - wyjaśnia Katarzyna Ziułkowska, Dyrektor Marketingu REJS.

Prezentacje odbywają się w różnych punktach kraju - w każdej z lokalizacji trwają 5 dni. Od 24 do 28 maja 2021 r. uczestniczyć w nich można w hurtowni Dekor-płyt w Łodzi (ul. Elektronowa 4) i hurtowni REJS w Płocku (ul. Przemysłowa 16A). W kolejnych tygodniach planowane są w: Rypinie i Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu, Szczecinie i Zielonej Górze, Wrocławiu i Jeleniej Górze, Bralinie i Gosławicach, Siemianowicach i Świętochłowicach oraz Rybniku.

Zaproszenie REJS

 

Marki Dekores REJS

Brand Dekores zadebiutował podczas targów Warsaw Home w 2019 roku. Obejmuje produkty kilku marek, za pomocą których można stworzyć aranżacje jak z marzeń. Rozwiązania te wykorzystywać można w różnych przestrzeniach, mieszać ze sobą i łączyć. Są to:

KRION - czyli Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez SYSTEMPOOL, firmę należącą do Porcelanosa Group. Ten do złudzenia przypominający naturalny kamień kompozyt składa się z naturalnych minerałów i wysoce wytrzymałych żywic. I to składzie tkwi tajemnica jego wytrzymałości. Materiał ten jest ciepły w dotyku oraz łatwy w obróbce i naprawie. Umożliwia tworzenia fantazyjnych form zabudowy, praktycznie nie potrzebuje konserwacji, a do tego nie ma porów, dzięki czemu na jego powierzchni nie mogą się namnażać bakterie. 

ABET Laminati - to paleta bardzo wytrzymałych i absolutnie pięknych laminatów wysokociśnieniowych, które zastosować można zarówno w meblach - jako fronty i blaty, jak również innych elementach aranżacji - np. jako okładziny ścian. 

Panmar Wood - to oferta drewnianych blatów roboczych, które można wkomponować w kuchnie utrzymane w różnych stylach i kolorystyce. A to dlatego, że naturalne piękno dębiny, buku i orzecha proponowane jest w szerokiej palecie kolorystycznej. Co ważne, marka pozyskuje surowiec wyłącznie z lasów certyfikowanych.

AGT - to z kolei piękne płyty meblowe wykończone w modnych macie. Ich aksamitna struktura podkreślana jest głębią kolorów doskonale wpisujących się w najnowsze trendy wzornicze. 

SM’art - czyli kompletne portfolio płyt, blatów, laminatów i obrzeży proponowanych w ciekawych wzorach inspirowanych naturalnymi materiałami - drewnem i kamieniem, a także metalem, betonem i tkaninami. Produkty tej marki wyróżniają się perfekcyjnym wykończeniem i ponadprzeciętną wytrzymałością. 

Zapraszamy!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do świata wyjątkowych rozwiązań Dekores i REJS, a także do udziału w naszych prezentacjach. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: www.dekores.eu i naszych kanałach w mediach społecznościowych. 

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje