REJS poszerza swoje meblarskie portfolio

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
REJS poszerza swoje meblarskie portfolio

Aby stworzyć efektowne i funkcjonalne meble, potrzebne są: piękne materiały, ciekawe pomysły i innowacyjne rozwiązania. Dlatego firma REJS poszerza swoje portfolio o kolejne propozycje. Jakie nowości oferuje? Zobaczyć je można na specjalnych prezentacjach, na które serdecznie zapraszamy wszystkich Partnerów i Klientów. Oto szczegóły…

aktualizacja: 2021-05-25 11:54:28

Są takie produkty, których walory możemy poznać tylko z bliska. Dotyczy to między innymi materiałów do produkcji mebli - płyt, blatów i kompozytów. O ile ich kolor zobaczyć można na zdjęciach, to już dokładny odcień widoczny jest wyłącznie na żywo. Jego głębię wydobywa bowiem gra świateł i cieni, których na ulotkach nie sposób uwiecznić. Podobnie jest ze strukturą powierzchni - to jak gładka lub chrapowata jest, możemy sprawdzić tylko gdy ją dotkniemy. Przesunięcie palcami po blacie więcej o nim powie niż najdłuższy opis. A przecież do tworzenia naprawdę pięknych mebli konieczne jest dobranie materiału odpowiedniego, absolutnie dopasowanego do potrzeb użytkownika i charakteru całej aranżacji.

Właśnie dlatego firma REJS zaprasza swoich partnerów do udziału w cyklu wyjątkowych spotkań, podczas których z bliska można zobaczyć i ocenić nową kolekcję materiałów i dekorów sygnowanych marką Dekores. Na ekspozycji znajdują się więc propozycje KRION, AGT, Panmar Wood i ABET Laminati. Ale nie tylko…

- Na spotkaniach, w miłej atmosferze prezentujemy bogatą paletę rozwiązań dla meblarstwa. Oprócz marek Dekores, pokazujemy nowości REJS - funkcjonalne systemy organizacji przestrzeni w kuchni, łazience, garderobie i biurze. Nie zapominamy przy tym o bezpieczeństwie - stosujmy się do zaleceń sanitarnych: dystans, dezynfekcja, maseczka. - wyjaśnia Katarzyna Ziułkowska, Dyrektor Marketingu REJS.

Prezentacje odbywają się w różnych punktach kraju - w każdej z lokalizacji trwają 5 dni. Od 24 do 28 maja 2021 r. uczestniczyć w nich można w hurtowni Dekor-płyt w Łodzi (ul. Elektronowa 4) i hurtowni REJS w Płocku (ul. Przemysłowa 16A). W kolejnych tygodniach planowane są w: Rypinie i Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu, Szczecinie i Zielonej Górze, Wrocławiu i Jeleniej Górze, Bralinie i Gosławicach, Siemianowicach i Świętochłowicach oraz Rybniku.

Zaproszenie REJS

 

Marki Dekores REJS

Brand Dekores zadebiutował podczas targów Warsaw Home w 2019 roku. Obejmuje produkty kilku marek, za pomocą których można stworzyć aranżacje jak z marzeń. Rozwiązania te wykorzystywać można w różnych przestrzeniach, mieszać ze sobą i łączyć. Są to:

KRION - czyli Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez SYSTEMPOOL, firmę należącą do Porcelanosa Group. Ten do złudzenia przypominający naturalny kamień kompozyt składa się z naturalnych minerałów i wysoce wytrzymałych żywic. I to składzie tkwi tajemnica jego wytrzymałości. Materiał ten jest ciepły w dotyku oraz łatwy w obróbce i naprawie. Umożliwia tworzenia fantazyjnych form zabudowy, praktycznie nie potrzebuje konserwacji, a do tego nie ma porów, dzięki czemu na jego powierzchni nie mogą się namnażać bakterie. 

ABET Laminati - to paleta bardzo wytrzymałych i absolutnie pięknych laminatów wysokociśnieniowych, które zastosować można zarówno w meblach - jako fronty i blaty, jak również innych elementach aranżacji - np. jako okładziny ścian. 

Panmar Wood - to oferta drewnianych blatów roboczych, które można wkomponować w kuchnie utrzymane w różnych stylach i kolorystyce. A to dlatego, że naturalne piękno dębiny, buku i orzecha proponowane jest w szerokiej palecie kolorystycznej. Co ważne, marka pozyskuje surowiec wyłącznie z lasów certyfikowanych.

AGT - to z kolei piękne płyty meblowe wykończone w modnych macie. Ich aksamitna struktura podkreślana jest głębią kolorów doskonale wpisujących się w najnowsze trendy wzornicze. 

SM’art - czyli kompletne portfolio płyt, blatów, laminatów i obrzeży proponowanych w ciekawych wzorach inspirowanych naturalnymi materiałami - drewnem i kamieniem, a także metalem, betonem i tkaninami. Produkty tej marki wyróżniają się perfekcyjnym wykończeniem i ponadprzeciętną wytrzymałością. 

Zapraszamy!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do świata wyjątkowych rozwiązań Dekores i REJS, a także do udziału w naszych prezentacjach. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: www.dekores.eu i naszych kanałach w mediach społecznościowych. 

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje