Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek Sharp

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2009-04-06 09:23:02
Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek Sharp
Już w maju, gamę produktów Sharp, wzbogaci nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek. Nowe chłodziarki producenta cechuje oryginalny, elegancki i nowoczesny design. Luksusową aranżację wnętrza kuchni dopełnią m.in barwy nowych modeli – srebro i stal szlachetna.

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek SharpWrażenie robi jednak nie tylko sam wygląd urządzeń. Modele SJ-PB300SS i SJ-MB300S-ST będą wyposażone m.in. w najnowszą generację systemu Advanced Hybrid Cooling, który zapobiega wysuszaniu żywności.

Artykuły spożywcze będą mogły być dłużej przechowywane w komorach także, dzięki wsparciu technologii PlasmaclusterTM, która unieszkodliwia wirusy, zarodniki grzybów i pleśni. Zamontowany wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Nano dezodoryzator z kolei, skutecznie pochłonie zapachy.

Urządzenie pracuje w klasie A+, oznacza to, że koszty jego eksploatacji są bardzo niskie. Tak dobre parametry energetyczne udało się uzyskać dzięki zastosowaniu nowego kompresora kontrolowanego inwerterem oraz oświetlenia wnętrza diodami LED. W nowych modelach celowo zastosowano światło, które nie jest oślepiające dla użytkowników. Ma to szczególne znaczenie w godzinach wieczornych, kiedy światło w kuchni jest przygaszone.

 

Nowa linia trójkomorowych chłodziarko-zamrażarek SharpNowe chłodziarko-zamrażarki mają pojemność 365 litrów brutto i są wyposażone w trzy komory: komorę chłodziarki, wysuwaną komorę zamrażarki oraz usytuowaną najniżej komorę w postaci szuflad zamykanych od frontu (również stanowiącą zamrażarkę).

Dodatkowo, chłodziarka SJ-MB300S-ST wyposażona jest w komorę do przechowywania wina, która daje możliwość ustawienia temperatury równej 3 lub 15 stopni Celsjusza. Co więcej, użytkownik ma możliwość przekładania drzwi, dzięki zestawowi przekładniowemu, który będzie można zakupić razem z urządzeniem.

 

Wymiary chłodziarko - zamrażarki: wysokość - 179 cm, szerokość – 60 cm, głębokość – 65 cm.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
SHARP ELECTRONICS

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny