Konfigurator korpusów online od Blum

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Konfigurator korpusów online od Blum

Planowanie korpusów z okuciami Blum - bezpłatnie, bez instalacji, bez ręcznych aktualizacji. Firma wprowadziła nowe narzędzie online wspierające proces projektowania mebli. Do jego uruchomienia wystarczy przeglądarka internetowa, połączenie z internetem i rejestracja w E-SERVICES. Konfigurator korpusów Blum to następca sprawdzonego programu DYNAPLAN.

aktualizacja: 2020-04-30 05:15:19

Blum wprowadził nowe, bezpłatne i niewymagające instalacji narzędzie - konfigurator korpusów. Pozwala on na szybkie i łatwe projektowanie szafek z wizualizacją 3D. Od teraz planowanie szafek wyposażonych w produkty Blum jest możliwe z poziomu przeglądarki.

Krok po kroku do bezbłędnie wyposażonego korpusu

Konfigurator korpusów został uzupełniony o funkcje konfiguratora produktów. Pozwala to zaprojektować w jednym miejscu sprawdzoną pod względem kolizji szafkę razem z całościowo skonfigurowanymi szufladami, zawiasami i podnośnikami do frontów górnych. Funkcja testu montażowego pozwala uniknąć błędów w planowaniu i umożliwia uzyskanie precyzyjnych oraz prawidłowych wyników.

Zapisuj szablony, wysyłaj zamówienia

Zakładka "Moje projekty" pozwala zapisywać i zarządzać konfiguracjami, które mogą być wykorzystane jako szablony dla przyszłych projektów. W zakładce „Moje zamówienia” przygotujemy zamówienia, aby przesłać je później bezpośrednio do sklepu internetowego wybranych dystrybutorów.

Konfigurator korpusów dostępny jest z poziomu przeglądarki
Konfigurator korpusów dostępny jest z poziomu przeglądarki. Bez instalacji i ręcznych aktualizacji. Wystarczy rejestracja na platformie E-SERVICES firmy Blum

Oszczędność czasu i elastyczność

Szczegółowy wynik planowania pozwala zaoszczędzić czas podczas montażu. Informacje produkcyjne można wydrukować lub pobrać w formacie CAD. Format BXF umożliwia łatwe przeniesienie wyniku planowania na MINIPRESS z EASYSTICK. W ten sposób konfigurator korpusów usprawnia cały proces produkcyjny, eliminując konieczność ręcznego wpisywania danych.

Przydatne linki

Firma powiązana:
BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje