Kawy jak w kawiarni w Twoim domu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-10-17 07:51:36
Kawy jak w kawiarni w Twoim domu
NESCAFÉ Dolce Gusto to ekspres, który dzięki specjalnie wyprodukowanym kapsułkom, łączy w sobie funkcjonalność ekspresu oraz wygodę przygotowywania wyśmienitej kawy.

NESCAFÉ Dolce Gusto W skład systemu NESCAFÉ Dolce Gusto wchodzi ekspres KRUPS wyróżniający się nowatorskim „designem” na miarę XXI wieku oraz asortyment pięciu napojów. Każde opakowanie to komplet 16 kapsułek, dzięki którym można przygotować szesnaście kaw „czarnych” lub osiem „białych”.

Kapsułki zawierają paloną kawę mieloną wyłącznie gatunku Arabika z najlepszych górskich regionów. Do każdego ekspresu dołączony jest GRATIS specjalny zestaw powitalny, który zawiera: paczkę z 16 kapsułkami NESCAFÉ Dolce Gusto (po dwa napoje z asortymentu), filiżankę do Cappuccino oraz szklankę do Latte Macchiato.

 

Dzięki NESCAFÉ Dolce Gusto, w każdym domu będzie można poczuć aromat profesjonalnie przygotowanych kaw tj.:

  • Latte Macchiato – to gorące, spienione mleko, z lekką domieszką słodyczy skrywa warstwę gładkiego, aromatycznego espresso. Nazwa tej kawy oznacza „zabarwione mleko”, do którego wlano porcję mocnej kawy. Smakuje równie intrygująco jak wygląda.
  • Espresso - mała, mocna, aromatyczna kawa, z aksamitnie gładką „cremą”, która jest cechą charakterystyczną prawdziwego espresso. Crema tworzy na powierzchni kawy „pierzynkę”, dzięki której napój dłużej zachowuje swój smak i aromat.
  • Cappuccino - mocne, aromatyczne espresso przykryte gęstą, delikatnie słodzoną, mleczną pianką. Nazwa tego popularnego napoju nawiązuje do brązowych habitów z białym kapturem, noszonych przez kapucynów - tych samych, którzy podobno sprowadzili kawę do Europy w XVII wieku.
  • Caffé Lungo - duża, czarna kawa o wspaniałym aromacie, uwieńczona aksamitną warstwą ciemnej kawowej pianki – „cremy”. Po włosku „Lungo” znaczy „długa”.
  • Chococino - aksamitna, gorąca czekolada o pełnym aromacie specjalnie wybranych ziaren kakaowca, dopełniona delikatną warstwą spienionego mleka. Nie ma nic bardziej kuszącego zarówno dla starszych jak i młodszych miłośników smaku prawdziwej czekolady.

Przygotowanie kaw i czekolady zajmuje nie więcej niż kilkadziesiąt sekund. Wystarczy napełnić łatwo wyjmowany zbiornik wodą, włożyć kapsułkę z wybranym napojem i przesunąć przełącznik, indywidualnie dozując ilość oraz intensywność napoju. Po zakończeniu procesu parzenia kawy wystarczy wyjąć zużytą kapsułkę. System na kapsułki, nie dość, że zapewnia wysoką jakość kawy, to jeszcze gwarantuje wygodę – przed przygotowaniem kolejnej kawy ekspresu nie trzeba czyścić.

Dzięki regulowanej podstawce, kawy można parzyć w naczyniach o różnej wielkości i wysokości. Każdy napój ma odpowiednią temperaturę dzięki systemowi Thermoblock, który umożliwia natychmiastowe podgrzewanie wody. Za powstanie jedwabistej, aromatycznej pianki - „cremy” - na powierzchni kawy jest odpowiedzialne ciśnienie o mocy aż 14 barów.

 

Specjalnie dla swoich Klientów NESCAFÉ Dolce Gusto przygotowało stronę , na której znajdują się szczegółowe informacje o kawie i ekspresie NESCAFÉ Dolce Gusto.

Na stronie internetowej znajduje się również sklep, w którym można kupić akcesoria zaprojektowane specjalnie dla NESCAFÉ Dolce Gusto: m.in. filiżanki  w ciekawych kształtach, dzbanki na mleko, designerskie łyżeczki do Espresso, Latte Macchiato i Caffé Lungo oraz kapsułki NESCAFÉ Dolce Gusto.

Ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i srebrnym:

  • rekomendowana cena promocyjna:  499 zł (ekspres czarny i czerwony)
  • rekomendowana cena promocyjna:  569 zł (ekspres w kolorze srebrnym)

Rekomendowana cena 1 zestawu kapsułek kawowych to 19,99 zł brutto (zestawy zawierają 16 kapsuł) 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny