Inspiracje z piekarnika

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-06-19 13:48:45
Inspiracje z piekarnika
3 czerwca warszawski klub Melodia zamienił się w centrum twórców i miłośników sztuki użytkowej. Podczas pokazu najnowszej kolekcji produktów De Dietrich zaprezentowano dedykowaną jej biżuterię autorstwa Marcina Giebułtowskiego.

Wyjątkowość sprzętu De Dietrich odkryta została w blasku kryształu Swarovski. Całość owiano jazzowym brzmieniem głosu Karoliny Glazer oraz egzotycznymi dźwiękami zespołu Cocotier.

 

Naszyjnik dedykowany piekarnikomPIEKARNIKI  

 

Model DOP790X z linii Color Matrics łączy inteligencję z niezrównaną prostotą. Posiada w sobie to, co dla każdego miłośnika sztuki kulinarnej najcenniejsze: kompletne i funkcjonalne wnętrze, dwa poziomy bezpieczeństwa, unikalny ruchomy panel sterowania, spersonalizowane funkcje Eolyse i Biogrill Plus oraz technologię Pyrocontrol.

Aby uczynić ten piekarnik jedynym w swoim rodzaju, De Dietrich zapewnił jego użytkownikom indywidualną przestrzeń ekspresji kulinarnych: Menu Szefa Kuchni, oferujące 9 sposobów przygotowywania posiłków, Książkę Kucharską, technologię ICS oraz funkcję pieczenia w niskiej temperaturze.

 

PŁYTY

 

Naszyjnik dedykowany płytomPłyta indukcyjna DTI749X to prawdziwie twórcza innowacja De Dietrich. 5 niezależnych pól grzejnych, w tym największa i posiadająca największą moc strefa gotowania o nazwie Continuum pozwalają cieszyć się całkowitą wolnością w przygotowywaniu potraw.

Continuum jest precyzyjnie zaprojektowaną przestrzenią grzejną, która pozwala na gotowanie zarówno w małych, jak i w dużych naczyniach. Sterowanie sensorowe, 10 stopniowy system zabezpieczeń, 15 poziomów regulacji mocy oraz funkcje programowania Star Control i MeMo zapewniają komfort i bezpieczeństwo przygotowywania najbardziej wyszukanych posiłków.

 

OKAPY

 

Bransoletka dedykowana okapomProjektując okap kominowy DHD787X, De Dietrich osiągnął coś, co jest znakiem elegancji w każdym nowoczesnym domu. Dzięki najwyższej dyskrecji dźwiękowej zarówno przy minimalnej prędkości, jak i przy pełnej mocy, okapy z funkcją Silence Inside stały się wizytówką marki De Dietrich.

Elektroniczne przyciski dotykowe, regulowane oświetlenie halogenowe, programowanie wyłączania oraz nierdzewne filtry przeciwtłuszczowe przystosowane do mycia w zmywarkach to udogodnienia pozwalające skoncentrować całą uwagę na przygotowywaniu ulubionych potraw.

 

ZMYWARKI

 

Naszyjnik dedykowany zmywarkomNajlepsze w swojej generacji zmywarki De Dietrich w pełni ukazują talent tej marki w dziedzinie osiągnięć technologicznych oraz dyskrecji akustycznej. Innowacyjność modelu DVF754XE1 z linii Quattro wynika z nowatorskiej koncepcji wewnętrznej przestrzeni zmywarki.

Podział wnętrza na dwie strefy umożliwia cztery różne tryby mycia naczyń. Jest to rozwiązanie stworzone i opatentowane przez De Dietrich. W pełni zagospodarowanemu wnętrzu towarzyszy pełna dyskrecja i zachowanie ciszy podczas pracy zmywarki. Intuicyjny zbiornik na środki czyszczące oraz automatyczna funkcja 4 w 1 pozwalają na efektywne zużycie i dokładne dozowanie środka czyszczącego.

 

LODÓWKI

 

Bransoletka dedykowana lodówkomDwudrzwiowa chłodziarko-zamrażarka DKP837B w pełni oddaje cel De Dietrich, jakim jest umiejętne wtapianie się sprzętu w przestrzeń kuchni.

Najwyższe osiągnięcia w dziedzinie oszczędności energetycznej, kompletne No-Frost, elektryczne zarządzanie i regulowanie temperatury to dla De Dietrich cechy, którymi powinno charakteryzować się miejsce odpowiednie do przechowywania żywności.

Towarzyszy im także funkcjonalne wnętrze, dające możliwość jego indywidualnej organizacji. Lodówki De Dietrich są niezwykle wymagające w sposobie zachowania świeżości oraz naturalnych zapachów powierzonych im produktów spożywczych.  

 

Firma powiązana:
Fagormastercook

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny