"Elite" - nowa linia kuchenek Indesit

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-02-26 13:58:45
"Elite" - nowa linia kuchenek Indesit

Indesit Company Polska wprowadza do oferty nowe, zaawansowane technologicznie modele kuchenek "Elite". Kuchenki te charakteryzują się różnorodnymi funkcjami i rozwiązaniami technologicznymi, wśród których na wyjątkową uwagę zasługuje palnik Potrójna Korona.

Trzy oddzielne płomienie sprawiają, że ciepło w tym palniku rozkłada się w sposób bardziej równomierny pod naczyniem. Daje to aż 1,5 kW mocy, co znacząco wpływa na skrócenie czasu gotowania.

Wyposażenie nowych modeli w prowadnice ze stali nierdzewnej zapewnia komfort użytkowania piekarnika. Są one ciche i łatwe w użyciu, zamieszczone na 5 poziomach, aby w żaden sposób nie ograniczać inwencji podczas pieczenia. Kuchenki Elite mają także aluminiową blachę, dzięki której z łatwością można przygotować pizzę oraz obrotowy rożen, który pozwala grillować przez cały rok.

Wszystkie modele posiadają wbudowane urządzenie zabezpieczające na wypadek zgaśnięcia płomienia. Nowoczesny mechanizm natychmiast blokuje dopływ gazu do palnika, jeśli płomień przypadkowo zgaśnie.

Elite - nowa linia kuchenek Indesit Kuchenki są dostępne w kolorze inox i białym.

 

Dostępne modele 7-funkcyjne:
K3T76S(X) – kolor inox, cena: 1879 zł
K3T76S(W) – kolor biały, cena: 1779 zł

Dostępne modele 6-funkcyjne:
K3G66(X) – kolor inox, cena: 1649 zł
K3G66(W) – kolor biały, cena: 1449 zł

Opis najważniejszych programów:

 

PROGRAM PIECZENIE MULIFUNKCYJNE to możliwość przygotowania różnych potraw, zwłaszcza tych, które wymagają długiego zapiekania nawet na 3 poziomach jednocześnie, bez mieszania smaków i zapachów. Jest to możliwe dzięki stałej cyrkulacji powietrza, co pozwala na równomierną dystrybucję ciepła.

 

PROGRAM PIECZENIE CIASTA - funkcja idealna do przygotowywania ciast i innych potraw, które wymagają delikatnego pieczenia. Ciepło rozprowadzane jest równomiernie w piekarniku dzięki termoobiegowi, a włączona grzałka dolna umożliwia wyrastanie ciasta.

 

PROGRAM PIZZA - programator piekarnika w kuchniach Indesit pozwala wybrać wiele opcji pieczenia w tym specjalnie zaprojektowaną funkcję Pizza.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MERLONI INDESIT POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny