Blaty SZYTE NA MIARĘ - nowa linia blatów kuchennych Pfleiderera!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Blaty SZYTE NA MIARĘ - nowa linia blatów kuchennych Pfleiderera!

Na polski rynek wchodzi nowa linia blatów kuchennych. To specjalna oferta blatów SZYTYCH NA MIARĘ od Pfleiderera, przy tworzeniu której pod uwagę brano przede wszystkim oczekiwania i gusta polskich użytkowników. Wyróżnia się trzema zaletami: funkcjonalną szerokością blatu o wymiarze 650 mm, wziętymi dekorami i ciekawymi strukturami - w tym zupełnie nową bardziej matową strukturą Matek.

aktualizacja: 2019-10-22 05:29:43

Firma Pfleiderer to znany i sprawdzony dostawca rozwiązań produktowych dla branży meblarskiej i branży wnętrzarskiej. Oferuje klientom bogatą paletę materiałów drewnopochodnych, dzięki którym zrealizować mogą najbardziej wymagające projekty, w każdym obszarze zastosowania - w domach, w biurach, w budynkach użyteczności publicznej, lokalach handlowych i gastronomicznych oraz różnych innych przestrzeniach.

Producent stawia na mocne produkty o pożądanych cechach, takich jak: użyteczność, funkcjonalność i modna estetyka. Dąży też do tego, aby korespondowały one z trendami, a przede wszystkim spełniały aktualne oczekiwania różnych grup użytkowników. W oparciu o takie priorytety powstała nowa, stworzona z myślą o polskim rynku, linia blatów roboczych o szerokości 650 mm.

Nieustannie rozmawiamy z architektami, projektantami i partnerami biznesowymi, ponieważ to, czego pragną odbiorcy naszych produktów, jest dla nas kluczowe. Najnowszą kolekcję blatów tworzyliśmy również, kierując się oczekiwaniami klientów. Dlatego to blaty prawdziwie SZYTE NA MIARĘ - mówi Malwina Rostalska, Business Development Project Manager w firmie Pfleiderer.

Blaty kuchenne firmy Pfleiderer

Nowa linia wyróżnia się trzema parametrami: popularną szerokością blatu, wziętymi dekorami oraz trendowymi strukturami. To jednocześnie także trzy cechy produktów bardzo poszukiwane przez klientów.

Zaleta 1: Dopasowany wymiar

Atutem blatów w formacie 4100 x 650 x 38 mm jest ich wymiar, a przede wszystkim szerokość - 650 mm. Dzięki temu blaty pasują do większości szafek kuchennych dostępnych na polskim rynku. Oznacza to, że bez problemu i w każdej chwili można nimi uzupełnić gotowe meble znanych producentów. Natomiast w meblach robionych na wymiar zastosowanie blatu o takiej głębokości sprawia, że szafki i szuflady są bardziej funkcjonalne i bardziej pojemne. Z łatwością mieszczą się w nich kuchenne sprzęty i akcesoria.

Ponadto dodatkowa przestrzeń, jaką zyskuje się przy blatach o szerokości 650 mm, ułatwia też montaż urządzeń AGD. Jest więcej miejsca na różnego rodzaju podłączenia - rury doprowadzające wodę, kable.

O ile domownicy przede wszystkim dostrzegą wygodę, jaką zapewnia w kuchni głębszy blat, o tyle twórcy mebli na pewno docenią oszczędność pieniędzy, jaką daje im zastosowanie tego materiału. Wymiar 650 mm umożliwia łatwe dopasowanie blatu. Nie trzeba go docinać, tak jak w przypadku szerszych formatów. Jest też łatwy w obróbce - przekonuje Malwina Rostalska z Pfleiderera.

Zaleta 2: Popularne dekory

Kolekcję blatów 650 mm tworzą dekory, które cieszą się największym uznaniem wśród polskich klientów. Kolekcja składa się z 10 modnych i najbardziej aktualnych propozycji wzorniczych. Są to dekory imitujące ciepłe drewno, chętnie wybierane do aranżacji w stylu naturalnym.

Są nimi rustykalny ciemny Dąb Lancelot i wyrazisty, jasny Dąb Sonoma. Znalazły się tu też mocne dekory jednobarwne takie, jak: uniwersalna Biel Kryjąca, głęboka Czerń Wulkaniczna oraz ciemny, ale ciepły Antracyt. Są one - podobnie jak ujęte w kolekcji wzory kamienne (jasne marmury: Marmur Jasny, Kashmir White i piaskowiec Nubian Jasny) i imitacje metali (stalowy Rabac, monochromatyczny oraz ciemny Metallic Brown) - bardzo popularne i wykorzystywane w realizacjach o różnej stylistyce, w tym przede wszystkim we wnętrzach o estetyce industrialnej.

Dekory nowych blatów kuchennych firmy Pfleiderer

Zaleta 3: Nowa struktura

Dopełnieniem oferty wyjątkowych blatów roboczych o szerokości 650 mm jest nowa struktura - Matek. To bardziej matowa wersja struktury Rustic Wood. Nadaje powierzchniom niezwykle autentyczną, przyjemną w dotyku fakturę. Poza tym matowe wykończenie sprawia, że wszelkie zabrudzenia, ślady użytkowania są mniej widoczne. W przypadku blatów kuchennych, które są mocno eksploatowane, ma to nieocenione znaczenie.

Dopasowanie, modne wzornictwo, estetyczne i funkcjonalne wykończenie - to wszystko zawiera nowa linia blatów o szerokości 650 mm. Znalezienie tak dobrego, szytego na miarę blatu do kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste.

Firma powiązana:
PFLEIDERER Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny