Premiery REJS na Warsaw Home 2019 - relacja

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Premiery REJS na Warsaw Home 2019 - relacja

Czwarta edycja targów Warsaw Home była jednocześnie drugą, w której uczestniczyła firma REJS. Rok temu w Nadarzynie świętowano jubileusz 25-lecia przedsiębiorstwa, zaś w tym roku - debiut nowej marki produktowej i premierowe odsłony znanych już akcesoriów meblowych. Co dokładnie można było zobaczyć na ekspozycji REJS?

aktualizacja: 2019-10-11 07:36:42

Nowe oblicza sprawdzonych rozwiązań

Podstawę ekspozycji podczas Warsaw Home stanowiły sprawdzone systemy szuflad, kornery i cargo do szafek dolnych i wysokich. Na uwagę zasługiwały nowe systemy organizacji Slim Box i Comfort Box, nowe warianty szuflad wewnętrznych, odświeżone wykończenia i rozwiązania techniczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również mechanizmy do szafek narożnych - wysuwane kosze i półki pozwalające na lepsze wykorzystani przestrzeni do przechowywania.

Stoisko REJS na Warsaw Home 2019

W stronę ekologii

Firma REJS duży nacisk położyła również na systemy do segregacji odpadów. Świadomość potrzeby poddawania recyklingowi jak największej ilości odpadów jest coraz większa, dlatego oferta odpowiednich rozwiązań została znacząco poszerzona. Domową selekcję ułatwią wysuwane zestawy pojemników o zróżnicowanej pojemności, szczelnych pokrywach i czytelnych oznaczeniach. Ich liczbę i sposób rozmieszania wybrać może sam użytkownik w zależności od swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Bogaty wyborów systemów jezdnych i sposobów mocowań pozwoli dopasować system do rodzaju zabudowy.

Kosze do segregacji śmieci

Produkty debiutującej marki Dekores na stoisku REJS

Ważnym elementem ekspozycji podczas Warsaw Home były produkty debiutującej marki Dekores. To kompletnie nowa propozycja grupy REJS obejmująca materiały dekoracyjne - płyty, blaty, fronty i kompozyty wykorzystywane do produkcji pięknych i unikalnych mebli i wnętrz. W jej ramach funkcjonują obecnie dwa brandy.

Produkty włoskiej firmy SM’art to wysokiej jakości laminaty i płyty o wyczuwalnej pod palcami, głębokiej strukturze synchronicznej idealnie współgrającej z zastosowanym dekorem. Inspirowane drewnem lub kamieniem, utrzymane w bogatej palecie kolorystycznej, wzory płyt i blatów pozwalają na tworzenie mebli w najróżniejszych stylach - pięknych i komfortowych. Oferta obejmuje płyty drewnopochodne, obrzeża wzdłużne i poprzeczne, a także blaty kompaktowe o niezwykłej trwałości i wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych - wilgoci, temperatury, uszkodzeń mechanicznych i promieni UV.

KRION to z kolei ekologiczny materiał Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez firmę należącą do Porcelanosa Group. Do złudzenia podobny do kamienia, jest jednocześnie ciepły w dotyku, łatwy w utrzymaniu w czystości, a także - w obróbce. Umożliwia tworzenie fantazyjnych projektów mebli i całych zabudów, bez widocznych spoin. Dostępny jest w wielu kolorach i wymiarach.

KRION - ekologiczny materiał Solid Surface najnowszej generacji

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje