Bosch przedstawia nowe piekarniki Serie | 6 i Serie | 4

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Bosch przedstawia nowe piekarniki Serie | 6 i Serie | 4

Bosch wprowadził czytelny podział asortymentu na serie spełniające określone wymagania wzornicze i funkcjonalne. Nowe piekarniki Serie | 6 oraz Serie | 4 wyposażone zostały w dwa wygodne pokrętła z wyświetlaczem LCD i białym podświetleniem.

aktualizacja: 2018-04-11 13:53:14

Niech piekarnik przejmie stery

Przygotowanie piekielnie ostrego kurczaka po diabelsku, rozpływającej się w ustach ryby maślanej czy smakowitej babki czekoladowej nie wymaga studiowania książki kucharskiej w kilku tomach, by perfekcyjnie dobrać ustawienia piekarnika. Wystarczy wybrać odpowiedni program! Dzięki funkcji AutoPilot, w zależności od modelu piekarnika Bosch Serie | 4 lub Serie | 6, masz do wyboru od 10 do 30 przepisów na perfekcyjne dania. Krok 1 - ustaw typ potrawy, krok 2 - wybierz wagę w skali co 100 g, klik - automatyczny program sam określi tryb grzania, temperaturę i czas pieczenia.

Ufać znaczy… oddać kontrolę

Jak upiec soczysty antrykot, filet z ryby lub pierś z kurczęcia bez niespodzianek? Wystarczy wstawić mięso do piekarnika Bosch Serie | 6, podłączyć termosondę i wybrać pożądaną temperaturę wewnątrz potrawy na delikatne pieczenie (30-99 °C). Podłączona do piekarnika termosonda bada temperaturę wewnątrz mięsa podczas całego procesu pieczenia i przekazuje dane bezpośrednio do centrum sterowania. Po osiągnięciu żądanej temperatury sygnał akustyczny oznajmia, że danie jest gotowe do podania, po czym następuje automatyczne wyłączenie piekarnika. Niezależnie od tego, czy preferujesz średnio, słabo czy dobrze wypieczoną wołowinę osiągniesz doskonałe wyniki pieczenia, za każdym razem, bez trudu i niepotrzebnego doglądania.

Trzy poziomy smaku na raz

Jeśli spodziewasz się wizyty prawdziwych łasuchów lub po prostu kochasz chrupiące ciasteczka z wiórkami czekoladowymi, najlepiej od razu upiec solidną porcję. Funkcja termoobieg 3D w piekarnikach Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 pozwala na równomierne pieczenie potraw nawet na trzech poziomach jednocześnie. Gdy ciepło jest szybko i równomiernie rozprowadzane we wnętrzu piekarnika, słodkie i słone potrawy mogą być przygotowywane w jednym czasie, bez przenikania się aromatów. Proste w montażu prowadnice VarioClip, do zastosowania na dowolnym poziomie, łącznie z poziomem grilla, umożliwiają łatwe i intuicyjne umieszczanie blach w piekarniku.

Slim size w każdym calu

Przygotowanie zdrowych i smacznych dań w małej ilości lub dwóch wariantów potraw na raz i to bez mieszania składników, jeszcze nigdy nie było tak proste. Piekarniki Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, jak na przykład wąskie blachy do pieczenia typu slim size. Dzięki nim przyrządzisz faszerowane pomidory i pieczone warzywa jednocześnie, a smaki ani wywary nie będą się przenikać. Na koniec gotowania po prostu umieść blaszki w zmywarce.

Po prostu czysto

Gdyby tak cały piekarnik wrzucić do zmywarki… lub klik - niech sam zadba o czystość! Specjalna powłoka EcoClean Direct w piekarnikach Bosch Serie | 6 oraz Serie | 4 automatycznie neutralizuje zanieczyszczenia. Mikrocząsteczki ceramiczne na ścianach piekarnika pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia i neutralizują je przez cały okres eksploatacji urządzenia. W gruntownych porządkach pomoże samoczyszczenie pyrolityczne. Podczas działania funkcji piekarnik nagrzewa się do temperatury 480°C i wypala skutecznie tłuszcz oraz inne pozostałości po pieczeniu, zamieniając je w łatwy do usunięcia popiół. Wszystko w perfekcyjnym porządku!

Firma powiązana:
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny