Gotuj się do świąt! - kulinarny konkurs Deante

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Gotuj się do świąt! - kulinarny konkurs Deante

Z okazji zbliżających się świąt, Deante zaprasza do udziału w specjalnym konkursie kulinarnym na swoim profilu w serwisie Facebook. "Gotuj się do świąt!" to propozycja dla wszystkich miłośników kucharzenia, lubiących inspirować do spędzenia tego wyjątkowego czasu w jak najsmaczniejszy sposób. Nadesłane przepisy zostaną wydane w formie kucharskiej książki "on-line", a ich autorzy nagrodzenia produktami Deante. Konkurs potrwa do 17 grudnia 2014 r.

aktualizacja: 2014-12-03 12:22:44

Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu za pośrednictwem aplikacji przepisu na świąteczną potrawę. Organizatorzy nie stawiają żadnych ograniczeń, pozostawiając uczestnikom swobodę w kuchennych eksperymentach i inspiracjach, które znajdą się na wigilijnym stole. Pragnący wziąć udział w konkursie mogą nadsyłać propozycje tradycyjnych dań w nowej odsłonie lub egzotycznych innowacji o świątecznym aromacie, a także potraw, które zwykle nie kojarzą się ze świętami, ale doskonale oddają ich charakter smakiem i aranżacją.

Święta to między innymi czas dzielenia się radością i ciepłem, poszukiwania energii i inspiracji na nadchodzący wielkimi krokami Nowy Rok. Stąd nasz pomysł na konkurs, w którym każdy ma okazję podzielić się z innymi ludźmi świątecznymi przepisami, czyniącymi ten szczególny moment w roku jeszcze bardziej wyjątkowym, zwłaszcza, że z najbliższymi spotkamy się m.in. przy wigilijnym stole. - mówi Anna Kowalska, z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante.

 

Konkurs trwa od 3 do 17 grudnia 2014 r. Uczestnicy zgłaszają swoje przepisy w aplikacji konkursowej dostępnej na fanpage’u Deante, wraz z podaniem nazwy potrawy, przekąski czy napoju, listy składników niezbędnych do przyrządzenia, czasu przygotowania, a także informacji, dla ilu osób przysmak jest przewidziany.

Instalacja domowej elektrowni słonecznej
Panele fotowoltaiczne, gotowy zestaw od znanej firmy Hewalex? Prześledziliśmy cały proces inwestycji w pewnym domu na Dolnym Śląsku.
6:11

Do przepisu należy dodać zdjęcie przedstawiające ukończone danie czy drink lub inspiracyjną fotografię składników potrzebnych do ich wykonania. Jury nagrodzi autorów jedenastu przepisów, które uzna za najbardziej kreatywne, wyróżniające się czy nietypowe. Osoba, której kulinarna propozycja uzyska największą liczbę polubień, otrzyma specjalne wyróżnienie. Wśród nagród przygotowanych dla zwycięzców znajdują się produkty Deante, m.in. zlewozmywaki i baterie kuchenne.

Nadesłane przepisy zostaną wydane w formie książki kucharskiej, dostępnej on-line.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie na https://www.facebook.com/deantepl/

Firma powiązana:
Deante

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny