Serial z IKEA w tle

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2011-03-03 15:21:17
Serial z IKEA w tle
2 marca rusza w TVP2 serial „rodzinka.pl”. Trzydziestoodcinkową produkcję wyreżyserował Patrick Yoka, a scenografię zaprojektował Jacek Osadowski. W serialu w główne role rodziców trójki synów wcielają się Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. „Rodzinka.pl” ma luźny, komediowy charakter.

Bohaterowie serialu "Rodzinka.pl" mieszkają pod Warszawą w przestronnym, kupionym na kredyt domu, w którym toczy się praktycznie cała akcja filmu. Wyposażeniem rodzinnego domu państwa Boskich zajęła się niemal całkowicie IKEA.

Meble i dodatki we wszystkich pokojach, sypialni, kuchni, a nawet w pomieszczeniach gospodarczych i łazience pochodzą z IKEA. Doskonale skomponowały się z pojedynczymi starymi meblami oraz dodatkami związanymi z zainteresowaniami bohaterów serialu (mapy, obrazy, modele, książki, rysunki itp.), tworząc indywidualny charakter pomieszczeń. Dom ma ciepły, przytulny klimat, jest pełen życia i pasuje do temperamentu bohaterów.

Plan serialu rodzinka.plPlan serialu rodzinka.pl
Autorka zdjęć: Anna Jaroch Okapiec

Aktorzy zgodnie stwierdzili, że we wnętrzach pracowało im się doskonale, były przytulne i miłe, jak w prawdziwym domu, zupełnie nie przypominały „sztucznej” scenografii filmowej. Mamy nadzieję, że spodobają się także widzom.

W salonie połączonym z kuchnią jest duży, drewniany, rodzinny stół, stary bufet po cioci i wielka, miękka sofa, na której rodzinka uwielbia spędzać wolny czas. W wygodnej , w stylu rustykalnym pani domu przyrządza wymyślne, zdrowe posiłki, bez trudu znajdując w przestronnych szufladach i szafkach różne akcesoria kuchenne ułatwiające codzienne gotowanie. Pan domu, jest architektem, pracuje w domu, w swoim małym gabinecie, przy dużym, wygodnym biurku.

Sypialnia i pokoje chłopców znajdują się na piętrze filmowego domu. Odzwierciedlają charakter chłopców i ich upodobania, a jednocześnie są funkcjonalne i wygodne. W sypialni także widać, jak połączenie starych mebli i ulubionych dekoracji doskonale pasuje do współczesnych mebli prosto z IKEA. W pomieszczeniu gospodarczym, w pudłach na drewnianych regałach prawie udało się opanować bałagan i rozliczne rzeczy oraz sprzęty niezbędne pięcioosobowej rodzince.

IKEA jest jednym ze sponsorów serialu. W zamian za pomoc w realizacji i za użyczenie mebli oraz dodatków do scenografii otrzyma podziękowania w napisach końcowych wraz z logo firmy.

Zapraszamy do oglądania serialu w każdą środę w TVP2 o godzinie 20.40, począwszy od 2 marca.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
IKEA POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny