De'Longhi i Kenwood sponsorami wernisaży w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-08-25 14:02:12
De'Longhi i Kenwood sponsorami wernisaży w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta
Marki De’Longhi i Kenwood 1 września 2010 roku rozpoczynają roczną współpracę z Narodową Galerią Sztuki Zachęta, otrzymując status sponsora serii wernisaży i wystaw organizowanych przez Galerię. Współpraca ma na celu wspieranie i promowanie kultury oraz współczesnych artystów.

De’Longhi i Kenwood sponsorami wernisaży w Narodowej Galerii Sztuki ZachętaNajbliższe spotkania ze sztuką odbędą się 10 i 17 września br. Wernisażom obu wystaw towarzyszyć będą degustacje kawy, serwowanej z ekspresów De’Longhi.

10 września br. odbędzie się wernisaż wystawy Annette Messager. Prace artystki będzie można oglądać aż do 14 listopada. Wystawa ta jest szczególna, gdyż Anette Messager jest jedną z najbardziej znanych, współczesnych francuskich artystek. Jej prace wystawia zarówno paryskie Centrum Pompidou jak i londyńska galeria Tate. W swojej twórczości Messager łączy tradycję surrealizmu i groteski ze świadomie uprawianą sztuką typowo "kobiecą".

17 września br. rozpoczyna się wystawa malarstwa Jakuba Juliana Ziółkowskiego, który mimo młodego wieku trafił już ze swoimi pracami do prestiżowych galerii w Anglii, Szwajcarii i Nowym Jorku. Ziółkowski tworzy obrazy, grafiki i gwasze, ale także scenografie teatralne.

W jego pracach można doszukać się echa nadrealizmu, ekspresjonizmu, sztuki orientalnej, a nawet konwencji komiksowej. Buduje w nich szczególny mikrokosmos, który jest daleki od świata zewnętrznego, realnego.

Tworzone przez niego wizje odsyłają widzów raczej do rewirów marzeń, snów, pragnień. Przypominają rozbudowane struktury, szkatułkowe kompozycje, gdzie snute opowieści tworzą zniewalającą pajęczynę znaczeń. Wystawę prac Jakuba Ziółkowskiego oglądać będzie można do 28 listopada.

 

Sponsoring sztuki współczesnej wyraża doskonale esencję marek De’Longhi i Kenwood, którym bliskie jest wszystko, co nowatorskie i kreatywne, ekspresyjne i plastyczne. Takie są właśnie poszczególne linie produktów oferowane przez obie marki.

Serdecznie zapraszamy do Narodowej Galerii Sztuki Zachęta przez cały rok. Jesienne popołudnia w otoczeniu pobudzającej sztuki to niepowtarzalne przeżycie kulturalne.

DE’LONGHI POLSKA SP.ZO.O.
KENWOOD

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
DE`LONGHI POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny