Apart - nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2010-08-17 12:43:35
Apart - nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose
Eklektyczne połączenie drewna z elementami emaliowanymi na biało, proste formy brył i oszczędność detali to kolekcja Apart - nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose. Linia stworzona przez włoskiego projektanta Bruno Agostino łączy w sobie nowoczesny design z najwyższą jakością wykonania.

Meble Apart marki Klose to eklektyczne połączenie naturalnych surowców z elementami emaliowanymi na biało. Geometryczne formy brył, pozbawione zbędnych detali, dzięki wyrazistemu usłojeniu drewna wyglądają niezwykle efektownie. Kombinacja naturalnej okleiny orzechowej lub buku twardzielowego z elementami emaliowanymi dodaje prostym meblom dynamizmu.

Wyróżnić się aranżacją

Dzięki zastosowaniu w kolekcji mebli Apart systemów do podwieszania - jadalnia zyskuje dodatkowe możliwości aranżacji. Kredensy czy przeszklone witryny "unoszące się" w powietrzu nadają kompozycji wyjątkowej lekkości. Dodatkowy efekt elegancji i lekkości nadaje meblom „dymione” szkło oraz subtelne oświetlenie półek i półeczek w przeszklonych witrynach.

W zależności od wyboru klienta dostępna jest wersja mebli z bezuchwytowym system otwierania drzwi i szuflad (Push Up), wpisująca się w stylistykę minimalizmu, lub wersja tradycyjna z uchwytami chromowanymi albo w kolorze satyny.

Apart – nowość w ofercie mebli do jadalni marki KloseApart – nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose

Nowoczesna elegancja i wygoda

Zróżnicowane modele komód i kredensów o pełnej elegancji linii w połączeniu z podwieszanymi półeczkami umożliwiają realizację najprzeróżniejszych aranżacji. Uwagę przyciągają również krzesła z profilowanymi, pełnymi bądź ażurowymi, drewnianymi oparciami.

Wyraźna faktura drewna, nowoczesny kształt i idealne proporcje zawarte w jednej ergonomicznej formie. Tym, którzy stawiają na mniej tradycyjne rozwiązania Kolekcja Mebli Klose proponuje funkcjonalną ławę. Jej atuty to prosta forma i wygodne siedziska. W komplecie ze stołem stworzą oryginalny zestaw jadalniany, który sprawdzi się zarówno w przestronnej jadalni, jak i bardziej zamkniętej przestrzeni kuchni.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
KLOSE

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny