Nowość Grupy Armatura - bateria Korund

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2010-04-29 05:40:36
Nowość Grupy Armatura - bateria Korund
Ciesząc się z powodzenia poprzednich serii sygnowanych marką Premium Class, Grupa Armatura wprowadziła do sprzedaży kolejną grupę produktów najwyższej jakości. KORUND jest czwartą, obok baterii DIAMENT, BRYLANT oraz KWARC, serią z nowej kolekcji - Grupa Armatura 2010.

Czystość, funkcjonalność i wysoka jakość. Inspirując się tymi cechami designerzy Grupy Armatura zaprojektowali wyjątkową serię baterii KORUND. Została ona stworzona z myślą o osobach szukających efektownych i unikalnych rozwiązań do swojego domu.

Jak gwiazda

Nowość Grupy Armatura - bateria Korund
Korund to jeden z najtwardszych minerałów występujących w przyrodzie. Jego przezroczysta odmiana jest stosowana jako kamień ozdobny do biżuterii. Tym co wyróżnia go najbardziej spośród pozostałych minerałów jest jego wyjątkowy blask.

 

Dzięki zachodzącym zjawiskom chemicznym, na jego powierzchni pojawiają się wąskie smugi światła w kształcie gwiazdy. Designerzy projektujący nową serię baterii KORUND chcieli odtworzyć efekt zachwycającego połysku. Inspirując się subtelnym pięknem oraz trwałością minerału stworzyli produkt będący bez wątpienia niebanalną dekoracją każdej łazienki.

 

Baterie KORUND zostały zaprojektowane w oparciu o proste linie konstrukcji. Na tle pozostałych trzech serii z kolekcji Grupa Armatura 2010 wyróżniają je prostokątne, delikatnie zaokrąglone kształty, nawiązujące do estetyki modernizmu. Dzięki temu nowe baterie z pewnością przypadną do gustu klientom, ceniącym zarówno prostotę formy, jak i solidność wykonania.

 

Nowa kolekcja składa się z baterii wannowej, natryskowej, umywalkowej, bidetowej oraz zlewozmywakowej. W zróżnicowanej ofercie osoby szukające armatury do swojej wymarzonej łazienki, mogą wybrać całościowy zestaw perfekcyjnie współgrający z designem danego pomieszczenia.

 

Seria baterii KORUND z grupy Premium Class:
Bateria wannowa ścienna, cena 531 zł netto
Bateria natryskowa ścienna, cena 366 zł netto
Bateria umywalkowa stojąca z zaworem kątowym, cena 382 zł netto
Bateria bidetowa stojąca z zaworem kątowym, cena 394 zł netto
Bateria zlewozmywakowa stojąca, cena 398 zł netto

 

{mosloadmodule mod_firmy}

 

Firma powiązana:
Armatura Kraków

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość RENATA

06 Sty 2014, 21:09

Ta bateria to jeden wielki bubel,po miesiącu oddaliśmy do reklamacji i kupiliśmy taką samą ,niestety druga też idzie do reklamacji ale juz po tygodniu.Jeden wielki bubel.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny