Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp
Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp to połączenie efektownej stylistyki i najnowszych technologii. Łączą one szereg funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań dla całej rodziny. Cechą, już niemal standardowo stosowaną w chłodziarko-zamrażarkach tego producenta jest optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz urządzeń.
Nowa chłodziarko-zamrażarki SJ420S firmy SharpNowa chłodziarko-zamrażarki SJ420S firmy Sharp

Każdy z nowych modeli chłodziarko zamrażarek Sharp SJ-300S, SJ-340S i SJ-420S, pochwalić się może innowacyjnymi użytecznymi funkcjami. Wyposażone je m.in. w:

  • pochłaniacz zapachów Ag+ Nano wykonany w technologii nanocząstek srebra, który gwarantuje, że każdy produkt znajdujący się wewnątrz urządzenia jest wolny od zapachów innej żywności;
  • system chłodzenia Multi-Air-Flow równomiernie rozprowadzający powietrze i sprawiający tym samym, że w całej lodówce panuje taka sama temperatura;
  • system chłodzenia No Frost gwarantujący automatyczne odszranianie.

Nowe modele chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp proponują 3 różne pojemności: 223 litrów (SJ-300S-BE i SJ-300S-SL), 252 litrów (SJ-340S-BE i SJ-340S-SL) oraz 312 litrów (SJ-420S-BE i SJ-420S-SL).

Optymalny poziom wykorzystania powierzchni wewnętrznej możliwy był dzięki szeregowi specjalnie zaaranżowanych pojemników oraz rozwiązań.

Zastosowano m.in. prowadnice umożliwiającym regulowanie przestrzeni pomiędzy półkami, specjalny pojemnik na świeżą żywność z zamykaną pokrywą, pojemnik na warzywa i owoce oraz kostkarkę do lodu. Półki wykonano z hartowanego szkła. Zamrażarki umieszczono w górnej części urządzeń.

 

Każda z nowych chłodziarko-zamrażarek pracuje w  klasie energetycznej  A, i co za tym następuje, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Wszystkie 3 modele dostępne są w kolorze srebrnym oraz beżowym.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
SHARP ELECTRONICS

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Mr.R.

02 Lis 2009, 08:50

Taaak...praktycznie i funkcjonalnie...Tylko dlaczego nie dali zamrazarki u dolu, zeby sie uzytkownicy gimnastykowali? :)

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny