Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-07-21 08:40:05
Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPA
Drobne kropelki wody zraszają świeże, zielone liście sałaty, delikatna, nawilżającą mgiełką pokrywa intensywnie czerwone owoce pomidorów - wbrew pozorom nie jest to opis ogrodu w czasie letniego deszczu, ale warunki, w jakich przechowywane są warzywa i owoce w chłodziarko-zamrażarce LCTD-920 NFX. Zapewnia je unikalna funkcja SPA, w którą został wyposażony ten najnowszy model lodówki marki Mastercook.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPAChłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX wyposażona jest w nowoczesny system No Frost, który chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu. Połączenie tej praktycznej funkcji z efektywnością energetyczną o klasie A+, gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia. Ten wyjątkowy model składa się z trzech części: komory chłodziarki, pojemnego zamrażalnika oraz umieszczonej pomiędzy nimi, niezależnej, unikalnej szuflady, która umożliwia regulację temperatury w bardzo szerokim zakresie, od -14˚C do +14˚C.

Tym samym pozwala na stworzenie optymalnych warunków chłodzenia dla różnego rodzaju produktów. Można również wybrać jeden z kilku zaprogramowanych trybów np. wino, a szuflada samodzielnie dobierze właściwą temperaturę.

Wyjątkowa funkcja SPA, dzięki specjalnemu systemowi cyrkulacji powietrza i wody, gwarantuje utrzymanie stałego poziomu wilgoci i temperatury w pojemnikach na owoce i warzywa. Sprawia też, że wiosenne nowalijki i letnie owoce są nawilżone i dłużej zachowują świeżość oraz cenne witaminy. Czytelny, podświetlony na niebiesko, pionowy wyświetlacz, został umieszczony w łatwo dostępnym miejscu - na drzwiach.

Elektroniczne sterowanie umożliwia dobranie właściwej temperatury, oddzielnie dla każdej komory chłodziarki, a dzięki specjalnej opcji zapewnia również kontrolę świeżości przetrzymywanych produktów. Funkcja Wakacje, którą można w łatwy sposób zaprogramować, utrzymuje odpowiednią temperaturę w chłodziarce, zapewniająca właściwe przechowywanie żywności, przy minimalnym zużyciu energii.

 

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX z funkcją SPAOprócz tych innowacyjnych rozwiązań model LCTD-920 NFX posiada również wszystkie inne praktyczne funkcje, stosowane dotychczas w chłodziarko-zamrażarkach marki Mastercook. Niezwykle ceniona przez klientów powłoka antybakteryjna Biocare, którą wykończone są wnętrza komór chłodziarki, zabezpiecza żywność przed grzybami i bakteriami.

Filtr Hygienizer hamuje rozwój grzybów i bakterii oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu żywność znajduje się zawsze w czystych, higienicznych warunkach. Systemy Multi Fresh i Double Fresh zapewniają doskonałe warunki dla przechowywania mięsa i ryb oraz warzyw i owoców.

 

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX to urządzenie, które znakomicie sprawdza się jako model wolnostojący, ale również dzięki swoim wymiarom (200 cm x 59, 8 cm x 61 cm) idealnie nadaje się do zabudowy, doskonale wpasowując się w meble.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Fagormastercook

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Marek

21 Lip 2009, 09:22

Aż się chciałoby być warzywem w takiej lodówce :)

time image

Gość ktosiek

21 Lip 2009, 08:53

Już sobie wyobraziłam te pomidorki z kropelkami na skórce :D ciekawe kiedy wymyślą lodówkę z funkcją masażu dla warzyw? ;) to by było dopiero ciekawe rozwiązanie...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny