Udoskonalona płyta Rigips PRO typ A

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Udoskonalona płyta Rigips PRO typ A

Płyty gipsowo-kartonowe Rigips PRO typ A stosuje się do wykonywania poszycia ścian i sufitów w systemach suchej zabudowy oraz prefabrykacji różnych elementów budowlanych. Nowa, udoskonalona wersja płyty ma dodatkowe nadruki, ułatwiające montaż płyty do profili w rozstawie co 40 cm.

aktualizacja: 2022-06-22 07:01:33

W przypadku montażu płyty do konstrukcji z profili w rozstawie co 40 cm, wykonawca za pomocą sznura traserskiego, ołówka lub lasera, zmuszony jest do wyznaczenia linii, wzdłuż których będzie umieszczał wkręty. Nowa wersja płyty Rigips PRO typ A 12,5 mm ma teraz dodatkowe linie pomocnicze, które pozbawiają wykonawcę konieczności wykonywania tych pomiarów.

- Płyta Rigips PRO typ A od zawsze wyróżniała się na rynku suchej zabudowy. Jako firma za cel stawiamy sobie słuchanie klienta i jego potrzeb. Dlatego też na licu naszych płyt można znaleźć wiele pomocniczych nadruków, przyspieszających czas pracy. Należą do nich miarka, ułatwiająca zmianę wymiaru płyty na dowolną długość bez użycia centymetra, kropka, która ułatwia identyfikację środka płyty, a teraz również przerywane linie, umożliwiające montaż płyty do zagęszczonych profili w rozstawie co 40 cm, bez użycia dodatkowych narzędzi, takich jak sznur traserski czy laser. Z każdym udogodnieniem chcemy zaoszczędzić cenny czas wykonawcy, tak aby w ciągu pracy mógł zrobić jak najwięcej m2 niezależnie od konstrukcji przegrody - mówi Agnieszka Gładysz, Product Manager.

Płyty gipsowo-kartonowe Rigips PRO typ A mają szerokie zastosowanie. Materiały, które zgodne są z normą EN520:2004+A1:2009, idealnie sprawdzą się przy wykonywaniu: okładzin ściennych i sufitowych, ścian działowych, sufitów podwieszanych czy zabudowy poddaszy. Produkt przeznaczony jest do pomieszczeń, w których wilgotność względna powietrza nie przekracza 70%.

Firma powiązana:
Saint-Gobain Construction Products Polska - Rigips

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje