Roboty myjące podłogi - iRobot Scooba 230 oraz iRobot Scooba 390

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Roboty myjące podłogi - iRobot Scooba 230 oraz iRobot Scooba 390

DLF Sp. z o.o. – autoryzowany importer i dystrybutor produktów lidera w dziedzinie robotyki – amerykańskiej firmy iRobot Corporation – rozszerza w Polsce swoje portfolio produktowe o dwa modele robotów myjących podłogi – iRobot Scooba 230 oraz iRobot Scooba 390.

aktualizacja: 2012-06-19 09:26:00
Roboty myjące podłogi - iRobot Scooba 230 oraz iRobot Scooba 390

iRobot Scooba to pierwszy i jedyny na polskim rynku robot myjący podłogi. Inteligentne urządzenie decyduje o czasie i intensywności zmywania podłóg, pozwalając nam cieszyć się lśniącą, czystą i zadbaną podłogą. W odróżnieniu od tradycyjnych środków i urządzeń, roboty Scooba myją podłogi samodzielnie wykorzystując zaawansowane technologicznie rozwiązania.

 

iRobot Scooba zawsze używa świeżej wody – brudna jest zasysana z podłogi do specjalnego zbiornika, dzięki czemu nie miesza się z czystą. W rezultacie cała podłoga zostaje oczyszczona z zabrudzeń. Dodatkowo iRobot Scooba używając dedykowanego preparatu myjącego, pozostawia czystą powierzchnię eliminując jednocześnie do 98% znajdujących się na podłodze bakterii.

 

Nowe iRoboty Scooba wyróżniają się doskonałą jakością użytych materiałów, które w atrakcyjnej formie zamykają najbardziej zaawansowane technologie, zapewniające skuteczność czyszczenia. iRoboty Scooba:

  • czyszczą wszelkiego rodzaju szczelne podłogi twarde, takie jak panele, terakota, wykładzina PCV, marmur, a także drewniane parkiety
  • używają technologii iAdapt Responsive Cleaning – system nawigacji stosowany w robotach militarnych, zapewniający 98% pokrycie mytej powierzchni
  • mają system czujników, dzięki którym robot nie spada z wysokości, omija powierzchnie nienadające się do mycia (np. dywany), sprząta pod meblami i wokół nich (np. nogi krzeseł)
  • wyposażone są w tak zwane Wirtualne Ściany, które wyznaczają granice pracy robota
  • myją podłogi dedykowanym detergentem
Roboty myjące podłogi - iRobot Scooba 230 oraz iRobot Scooba 390

iRobot Scooba 390
Robot przeznaczony do mycia dużych powierzchni. iRobot Scooba 390 podczas jednego cyklu sprzątania, zmywa powierzchnię do 40m2. Charakteryzuje się dużą żywotnością baterii, której moc została zwiększona o 30%, a najnowsze rozwiązania technologiczne zamknięto w nowoczesnej obudowie. Praca robota myjącego opiera się na 4-stopniowym systemie mycia podłóg:

  • Faza 1 - Przygotowanie - wstępnie oczyszcza podłogę, zbiera drobne zabrudzenia
  • Faza 2 - Mycie - używana jest tylko czysta woda z płynem
  • Faza 3 - Szczotkowanie - szczotka delikatnie usuwa brud i bakterie
  • Faza 4 - Usuwanie brudnej wody do osobnego zbiornika.

iRobot Scooba 230
iRobot Scooba 230 to jedyny kompaktowy robot do mycia podłóg dostępny na rynku. W tym roku otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2012. Ten model robota został opracowany, aby zaspokoić zapotrzebowanie na mycie podłóg w ciasnych, trudno dostępnych przestrzeniach jak np. łazienki czy kuchnie. iRobot Scooba 230 pozwala na zmywanie do 14 m2 powierzchni w jednym cyklu sprzątania.

 

Kompaktowy rozmiar powoduje, że Scooba dostanie się do trudno dostępnych miejsc, w tym przestrzeni pod i wokół szafek, mebli łazienkowych i sanitariatów, gdzie znajdują się instalacje wodno-kanalizacyjne. Jej rozmiar – 9 cm wysokości i 16,5 cm średnicy sprawia, że nowa Scooba jest idealna do mycia powierzchni w małych pomieszczeniach. iRobot Scooba 230 wyposażony jest w  dwukomorowy zbiornik na czystą i brudną wodę. Pracuje według 3-stopniowego procesu mycia podłóg: myje, szczotkuje i zasysa (gumową ssawka) powierzchnię w celu pozbycia się brudu i bakterii.

 

Prosty demontaż elementów myjących małego robota myjącego Scooba 230 przy regularnej eksploatacji i konserwacji pozwala w prosty i szybki sposób zachować zawsze lśniące i czyste podłogi.

 

Ceny modeli:
iRobot Scooba 230 – 1299 zł
iRobot Scooba 390 – 1999 zł

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
DLF

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny