Klej 24 A - niezawodny do glazury i terakoty

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Klej 24 A - niezawodny do glazury i terakoty

Bogata oferta płytek ceramicznych nierzadko sprawia, że wybór najlepszego rozwiązania dla konkretnego wnętrza zajmuje więcej czasu, niż moglibyśmy przypuszczać. Pod uwagę musimy wziąć nie tylko walory dekoracyjne płytek, ale również ich parametry techniczne, takie jak antypoślizgowość czy odporność na ścieranie.

aktualizacja: 2021-12-13 06:39:47

Z tego powodu ostateczną decyzję z pewnością warto podjąć po konsultacji z fachowcem. Pamiętajmy także, że nawet wysokiej jakości płytki ceramiczne nie spełnią dobrze swojej funkcji, jeżeli popełnimy błędy podczas ich układania. Jedną z kluczowych kwestii w tym zakresie jest dobór właściwego kleju do płytek. Decydując się na klej do glazury i terakoty 24 A marki Soudal, zyskamy gwarancję, że okładzina płytkowa będzie solidnie i trwale zamontowana.

Klej 24 A jest produktem na bazie dyspersji styrenowo-akrylowej, przeznaczonym do zastosowań wewnętrznych. Ma on znakomitą przyczepność do typowych podłoży budowlanych (m.in. do tynku, betonu, cegły, kamienia, drewna i płyt drewnopochodnych), wyróżnia się bardzo wysoką siłą spojenia oraz doskonale sprawdzi się przy klejeniu zarówno podłogowych, jak i ściennych płytek ceramicznych.

Ze względu na wodoodporne właściwości z powodzeniem może być używany w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności. Ponieważ jest elastyczny w szerokim zakresie temperatur, powszechnie wykorzystuje się go do klejenia płytek na ścianach i podłogach z ogrzewaniem podłogowym. Co więcej, zalecany jest także do klejenie metodą "płytka na płytkę", co oznacza, że nie musimy zrywać starej okładziny podczas prac remontowych.

Klej do glazury i terakoty 24 A jest całkowicie bezpieczny dla środowiska - nie tylko nie emituje szkodliwych związków lotnych, ale również oferowany jest w ekologicznym opakowaniu z tworzywa PCR (z recyklingu).

Firma powiązana:
Soudal

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje