Beton montażowy Baumit Gala Fix

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Beton montażowy Baumit Gala Fix

Prace betoniarskie łatwo, szybko i bez… prądu. Czy to możliwe? Tak, jeśli sięgniemy po beton montażowy Baumit Gala Fix. To świetne rozwiązanie, gdy zależy nam na sprawnym przeprowadzeniu drobnych prac w ogrodzie.

aktualizacja: 2021-08-27 11:44:30

Produkt nie tylko charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością oraz odpornością na działanie wody i mrozu, ale także błyskawicznie wiąże - proces zaczyna się już po 5 min., po ok. 30 min. możliwe jest już lekkie obciążanie, a po 48 h beton zyskuje pełną wytrzymałość. Jest też bardzo łatwy w zastosowaniu – nie wymaga użycia mieszadeł elektrycznych - wystarczy wysypać mieszankę i dolać wody, choć można go przygotować także w sposób tradycyjny.

Beton montażowy Baumit Gala Fix świetnie sprawdzi się m.in. przy: mocowaniu słupków ogrodzeniowych, skrzynek pocztowych, kotwieniu lamp ogrodowych, huśtawek, suszarek do bielizny oraz przy budowaniu pergoli czy altan. Przyda się również do budowy lub naprawy różnych elementów betonowych - np. schodów. Można go także wykorzystać do prac naprawczych w domu, wykonania podkładów betonowych albo jako uniwersalną zaprawę betonową.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje