Letnio-jesienne wydanie Baumit Magazynu już dostępne!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Letnio-jesienne wydanie Baumit Magazynu już dostępne!

Niebanalna architektura, nowoczesne budownictwo, zdrowe mieszkanie - jeśli przynajmniej jedno z tych zagadnień jest wam bliskie lub po prostu wydaje wam się interesujące, to nie możecie przegapić najnowszego wydania bezpłatnego Baumit Magazynu, które właśnie pojawiło się na rynku i co ważne jest dostępne także w formie elektronicznej.

aktualizacja: 2018-07-23 05:58:45

Ósmy numer półrocznika wydawanego przez cieszącą się międzynarodową renomą firmę Baumit to jak zawsze skondensowana pigułka wiedzy, która bez wątpienia zaspokoi apetyt nawet najbardziej wymagających czytelników - architektów, wykonawców, inwestorów... wszystkich, którzy lubią być na bieżąco z aktualnymi trendami i nowinkami technologicznymi.

Z letnio-jesiennego numeru dowiemy się m.in. jakie czynniki wpływają na mikroklimat wnętrz, w których spędzamy tak wiele czasu w ciągu dnia, dlaczego powinniśmy mieć je pod kontrolą oraz jak sięgając po odpowiednie materiały do budowy i wykończenia ścian możemy stworzyć sobie "zdrową" przestrzeń do życia. Ciekawie zapowiada się także spotkanie z duetem debiutujących na rynku tynków elewacyjnych Premium. W numerze także gratka dla miłośników architektury - cykl artykułów, których bohaterami są obiekty o niebanalnej formie i strukturze fasady.

Bieżące wydanie to także spora dawka branżowych newsów i podsumowań konkursowych, w tym m.in. rozstrzygnięcie rywalizacji o tytuł Fasady Roku 2017 oraz relacja z akcji ColorLove Przedszkole, która w swojej drugiej odsłonie gości na Dolnym Śląsku. Jednak to nie koniec wrażeń. Architekci, inwestorzy i wykonawcy stają już do rywalizacji w ramach kolejnej odsłony projektu Fasada Roku. Natomiast hurtownie budowlane są właśnie na półmetku pięciomiesięcznych rozgrywek pod egidą Baumit Ligi Mistrzów.

Co jeszcze w najnowszym numerze? Można by długo wymieniać, ale najlepiej jak przekonacie się o tym sami. Papierowa edycja nakładem 4000 egzemplarzy dystrybuowana jest wśród Przyjaciół i Partnerów biznesowych firmy Baumit, natomiast e-wydanie dostępne jest bezpłatnie dla każdego na stronie internetowej www.baumit.com.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny