Baumit zaprezentował ofertę na 2018 rok

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Baumit zaprezentował ofertę na 2018 rok

Nowy katalog produktowy Baumit to nie tylko sprawdzone rozwiązania, lecz także kolejna porcja nowych pomysłów z przyszłością, a wśród nich m.in. rozwiązania nowej generacji, które w istotny sposób przyczyniają się do utrzymania zdrowego powietrza w pomieszczeniach.

aktualizacja: 2018-05-11 08:19:18

W tym roku firma zmienia sposób prezentowania swojej oferty, oddając do dyspozycji swoich klientów dwa samodzielne wydawnictwa: Baumit Cennik 2018 zawierający podstawowe informacje o dostępnych produktach i ich cenach oraz Baumit Systemy 2018 stanowiący bogate kompendium wiedzy na temat dostępnych technologii i jak sama nazwa wskazuje systemów Baumit. Obu towarzyszy nowy podział treści na 3 sekcje tematyczne: FASADY, WNĘTRZA, PODŁOGI.

Baumit Cennik 2018 oraz Baumit Systemy 2018 to publikacje dedykowane partnerom handlowym, inwestorom, wykonawcom, architektom oraz wszystkim osobom, które poszukują wysokiej jakości nowoczesnych materiałów budowlanych w obszarze systemów ociepleń, tynków maszynowych gipsowych i cementowo-wapiennych, jastrychów, zapraw budowlanych, produktów do układania płytek lub systemów renowacyjnych.

Oferta produktowa Baumit na rok 2018 to nie tylko znane i sprawdzone produkty, lecz także ciekawe debiuty rynkowe, wśród których znalazły się m.in. propozycje ułatwiające i przyspieszające prace budowlano-remontowe, wydłużające życie elewacji, ale i takie, które dzięki swoim specjalnym właściwościom w istotny sposób przyczyniają się do budowania przyjaznego mikroklimatu wnętrz.

Nowy katalog produktowy Baumit obowiązuje od kwietnia 2018 i jest dostępny online na stronie www.baumit.com.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny