Nowa farba elewacyjna - Baumit PuraColor

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa farba elewacyjna - Baumit PuraColor

Łatwa aplikacja, wysoka siła krycia, najszersza paleta kolorów oraz długoletnia odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Tak w najmniejszym skrócie przedstawia się dekoracyjna i ochronna farba elewacyjna Premium - Baumit PuraColor. Jest to gotowa do użycia elewacyjna farba dyspersyjna, przeznaczona do malowania tynków mineralnych i organicznych w systemach ociepleń, a także na masy szpachlowe oraz beton.

aktualizacja: 2017-08-07 09:16:33

Baumit PuraColor dostępna jest w aż 852 kolorach, a specjalna technologia Baumit Cooling Technology umożliwia stosowanie nawet najciemniejszych barw na dużych powierzchniach na ociepleniach. Z kolei niska nasiąkliwość powierzchniowa przyczynia się do powstania powłoki hydrofobowej, tworzącej skuteczną barierę dla wilgoci i zanieczyszczeń, a przy tym gwarantującej łatwą zmywalność. Ponadto, farba ta utrudnia rozwój mikroorganizmów na elewacji z uwagi na zastosowanie w trakcie procesu produkcyjnego, najnowszej generacji zabezpieczenia, odpornego na wypłukiwanie.

Specjalnie opracowana formuła farby Baumit PuraColor rekomenduje ją zarówno do nakładania wałkiem, pędzlem lub poprzez natrysk (całkowicie wolna od frakcji mogących zatykać dysze). Decydując się na bardziej zmechanizowaną opcję pamiętajmy, by zawsze używać czystych pojemników na farby i dobierać odpowiedni rozmiar dyszy i ciśnienia.

Wysoką efektywność malowania elewacji zapewnia łatwe i bezproblemowe rozprowadzanie oraz możliwość łączenia farb przy każdej kolejnej aplikacji. Tym samym prace mogą być zrealizowane w czasie krótszym od zakładanego przy użyciu standardowych, ekonomicznych farb. Wydajność Baumit PuraColor to cecha, która nabiera na znaczeniu szczególnie podczas malowania większych powierzchni, gdzie zachowanie jednorodności powłoki jest kluczową kwestią.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny