Tynk Hybrid - trwałe zabezpieczenie elewacji na wiele lat

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Tynk Hybrid - trwałe zabezpieczenie elewacji na wiele lat

Fasada budynku odpowiada zarówno za jego estetykę, jak i za odpowiedni poziom izolacyjności cieplnej oraz właściwe zabezpieczenie przed wpływem warunków atmosferycznych. Dla tych, którzy szukają trwałego rozwiązania na elewację z klasycznym efektem estetycznym typu baranek, firma Dryvit przygotowała tynk Hybrid.

aktualizacja: 2022-07-22 05:21:26

To wysokiej jakości wyprawa tynkarska nowej generacji z technologią Dryvit Hybrid, która łączy w sobie najlepsze oczekiwane cechy wypraw tynkarskich. Tynk jest elastyczny, dzięki czemu jest odporny na uderzenia i spękania. Obecne w jego w składzie zabezpieczenia chronią elewację przed zabrudzeniem oraz porostem grzybów i alg. Tynk jest odporny na promieniowanie UV, więc zachowuje trwałość barwy w czasie, także przy zastosowaniu ciemnych kolorów. Dostępny jest w ok. 500 kolorach Dryvit. Dodatkowo, bardzo łatwo się go aplikuje.

Hybrid może być stosowany poza systemami ociepleń lub w wysokiej jakości systemach: Drysulation Pro (na styropianie) i Roxulation Pro (na wełnie mineralnej). Oba systemy ociepleń Dryvit występują na liście ZUM, dzięki czemu osoby, które planują ich zastosowanie przy ociepleniu domu, mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze".

Od 01.07.2022 do 30.11.2022 firma Dryvit organizuje promocję, w ramach której przy zakupie tynku Hybrid o fakturze Sandpebble (baranek 1,6 mm) na powierzchnię 230 m2, grunt akrylowy z dodatkiem piasku kwarcowego - Color Prime Plus, można otrzymać za 99 groszy netto.

Firma powiązana:
Dryvit Systems USA (Europe)

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!