Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Dryvit Systems USA (Europe) - Systemy ociepleń z powłokami standardowymi i dekoracyjnymi
Dryvit Systems USA (Europe) Systemy ociepleń z powłokami standardowymi i dekoracyjnymi
www.dryvit.pl

Dryvit Systems USA (Europe) Systemy ociepleń z powłokami standardowymi i dekoracyjnymi

Dane kontaktowe:
506 000 509
Bokserska 66, 02-690 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 114201
O firmie

Firma Dryvit Systems USA (Europe), obecna w Polsce od 31 lat, produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne, które w wielu aspektach przewyższają obowiązujące normy. Szeroka gama rozwiązań tej marki daje nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Firma Dryvit wprowadziła systemy ociepleń na polski rynek, na podstawie jej rozwiązań Instytut Techniki Budowlanej stworzył wytyczne do oceny systemów ociepleń w Polsce.

Dryvit jest częścią CPG Europe

Dryvit jest częścią CPG Europe, regionalnego oddziału RPM International Inc., który łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit. CPG Europe zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie i produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa. Marki skupione w CPG Europe zaspokajają różnorodne potrzeby budowlane, od uszczelniania, klejenia i termoizolacji, po posadzki, ochronę przeciwpożarową, hydroizolacje i systemy dachowe.

CPG Europe

CPG Europe, regionalny oddział RPM International Inc., łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit i Nudura. Grupa zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie i produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa. Marki skupione w CPG Europe zaspokajają różnorodne potrzeby budowlane, od uszczelniania, klejenia i termoizolacji, po posadzki, ochronę przeciwpożarową, hydroizolacje, systemy budowy ścian oraz systemy dachowe, zapewniając kompleksowe wsparcie inwestycji.

RPM International Inc.

RPM International Inc. to jedna z wiodących na świecie firm oferujących produkty budowlane dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych, z siedzibą w Medinie, w stanie Ohio, w USA

Systemy ociepleń Dryvit

Systemy ociepleń Dryvit to nowoczesne rozwiązania izolacyjne nadające oryginalny i efektowny wygląd budynku. Dryvit oferuje wysokiej jakości rozwiązania na styropianie, takie jak elastyczne systemy OUTSULATION E, OUTSULATION NCB oraz paroprzepuszczalne systemy DRYSULATION, DRYSULATION PRO, a także systemy na wełnie, takie jak niepalne ROXSULATION, ROXSULATION STONE oraz ROXSULATION PRO.

Możliwości aranżacji elewacji za pomocą systemów ociepleń Dryvit

System DRYSULATION umożliwia aplikację ocieplenia na już istniejące ocieplenie (oczywiście po dokonaniu wcześniejszej analizy stanu istniejącego ocieplenia), dzięki czemu w łatwy sposób, bez usuwania dotychczasowego systemu można wzmocnić właściwości izolacyjne budynku.

Powłoki standardowe i dekoracyjne w systemach ociepleń

Dryvit Systems w ramach swoich systemów ociepleń oferuje wykończenie cienkowarstwowe, które pozwala na uzyskanie wielu efektów estetycznych. Począwszy od standardowych rozwiązań, takich jak tynki o strukturze kornika (faktura Quarzputz) czy baranka (faktury Sandpebble, Sandblast), Dryvit oferuje tynki, farby i bejce, dzięki którym można uzyskać efekt cegły, drewna, metalu, betonu architektonicznego oraz efekt kamieni: piaskowca i granitu.

W porównaniu z elewacją kamienną system ociepleniowy wraz z powłokami dekoracyjnymi charakteryzuje się:

  • większą dostępnością produktu
  • łatwiejszym i mniej pracochłonnym wykonaniem
  • nieograniczonymi możliwościami architektonicznymi
  • w związku z kształtem i wysokością ściany
  • nielimitowanymi możliwościami osiągania efektów kolorystycznych trwałością i odpornością na zanieczyszczenia
  • atmosferyczne i komunikacyjne łatwym sposobem renowacji
  • niższą ceną

Wśród produktów Dryvit znajdują się również m.in. wysokiej jakości materiały siloksanowe o właściwościach hydrofobowych, tj. tynk HDP i farba HyDroPhobic oraz tynki FD PMR, które mogą być aplikowane w niskich temperaturach, dzięki przyspieszonemu wiązaniu. Tynki i farby Dryvit barwione są wysokiej jakości pigmentami StratoToneTM, które są zabezpieczone przed blaknięciem.

Dlaczego systemy ociepleń Dryvit?

Dryvit Systems USA (Europe) sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne, które w wielu aspektach przewyższają obowiązujące normy. Szeroka gama rozwiązań tej marki daje nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Dryvit wprowadził systemy ociepleń na polski rynek, na podstawie rozwiązań tej marki Instytut Techniki Budowlanej stworzył wytyczne do oceny systemów ociepleń w Polsce. Produkty Dryvit obecne są na rynku polskim ponad 30 lat.

Systemy Dryvit stosowane są we wszystkich strefach klimatycznych, spełniając efektywność energetyczną zarówno w Katarze, jak i na Syberii. Nasze produkty odporne są na warunki atmosferyczne, a ich elastyczność zapewnia trwałość elewacji w bardzo wymagających warunkach. Z takim samym powodzeniem spełniamy wymagania estetyczne naszych klientów. Niezależnie od lokalnej kultury czy trendów architektonicznych, pokazujemy klientom, jak niezwykłe efekty mogą uzyskać wykorzystując nasze rozwiązania.