Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 83992
Dryvit Systems USA (Europe) - Systemy ociepleń z powłokami standardowymi i dekoracyjnymi

Dryvit Systems USA (Europe) Systemy ociepleń z powłokami standardowymi i dekoracyjnymi

Telefon 506 000 509, 22 358 28 00
E-mail market@dryvit.pl
Adres Bokserska 66, 02-690 Warszawa
Firma Dryvit Systems USA (Europe), obecna w Polsce od 25 lat, produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne, które w wielu aspektach przewyższają obowiązujące normy. Szeroka gama rozwiązań tej marki daje nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Firma Dryvit wprowadziła systemy ociepleń na polski rynek, na podstawie jej rozwiązań Instytut Techniki Budowlanej stworzył wytyczne do oceny systemów... Czytaj więcej
Dryvit Systems USA (Europe)

Firma Dryvit Systems USA (Europe), obecna w Polsce od 25 lat, produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne, które w wielu aspektach przewyższają obowiązujące normy. Szeroka gama rozwiązań tej marki daje nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Firma Dryvit wprowadziła systemy ociepleń na polski rynek, na podstawie jej rozwiązań Instytut Techniki Budowlanej stworzył wytyczne do oceny systemów ociepleń w Polsce.

Dryvit jest częścią CPG Europe

Dryvit jest częścią CPG Europe, regionalnego oddziału RPM International Inc., który łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit. CPG Europe zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie i produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa. Marki skupione w CPG Europe zaspokajają różnorodne potrzeby budowlane, od uszczelniania, klejenia i termoizolacji, po posadzki, ochronę przeciwpożarową, hydroizolacje i systemy dachowe.

RPM International Inc. to jedna z wiodących na świecie firm oferujących produkty budowlane dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych, z siedzibą w Medinie, w stanie Ohio, w USA.

Systemy ociepleń Dryvit

Systemy ociepleń Dryvit to nowoczesne rozwiązania izolacyjne nadające oryginalny i efektowny wygląd budynku. Dryvit oferuje wysokiej jakości rozwiązania na styropianie, takie jak elastyczne systemy OUTSULATION E, OUTSULATION NCB oraz paroprzepuszczalne systemy DRYSULATION, DRYSULATION PRO, a także systemy na wełnie, takie jak niepalne ROXSULATION, ROXSULATION STONE oraz ROXSULATION PRO.

Możliwości aranżacji elewacji za pomocą systemów ociepleń Dryvit

System DRYSULATION umożliwia aplikację ocieplenia na już istniejące ocieplenie (oczywiście po dokonaniu wcześniejszej analizy stanu istniejącego ocieplenia), dzięki czemu w łatwy sposób, bez usuwania dotychczasowego systemu można wzmocnić właściwości izolacyjne budynku.

Powłoki standardowe i dekoracyjne w systemach ociepleń

Dryvit Systems w ramach swoich systemów ociepleń oferuje wykończenie cienkowarstwowe, które pozwala na uzyskanie wielu efektów estetycznych. Począwszy od standardowych rozwiązań, takich jak tynki o strukturze kornika (faktura Quarzputz) czy baranka (faktury Sandpebble, Sandblast), Dryvit oferuje tynki, farby i bejce, dzięki którym można uzyskać efekt cegły, drewna, metalu, betonu architektonicznego oraz efekt kamieni: piaskowca i granitu.

W porównaniu z elewacją kamienną system ociepleniowy wraz z powłokami dekoracyjnymi charakteryzuje się:

  • większą dostępnością produktu
  • łatwiejszym i mniej pracochłonnym wykonaniem
  • nieograniczonymi możliwościami architektonicznymi
  • w związku z kształtem i wysokością ściany
  • nielimitowanymi możliwościami osiągania efektów kolorystycznych trwałością i odpornością na zanieczyszczenia
  • atmosferyczne i komunikacyjne łatwym sposobem renowacji
  • niższą ceną

Wśród produktów Dryvit znajdują się również m.in. wysokiej jakości materiały siloksanowe o właściwościach hydrofobowych, tj. tynk HDP i farba HyDroPhobic oraz tynki FD PMR, które mogą być aplikowane w niskich temperaturach, dzięki przyspieszonemu wiązaniu. Tynki i farby Dryvit barwione są wysokiej jakości pigmentami StratoToneTM, które są zabezpieczone przed blaknięciem.

Dlaczego systemy ociepleń Dryvit?

Jesteśmy firmą, która wprowadziła systemy ociepleń na rynek polski. Na podstawie naszych rozwiązań instytut ITB stworzył wytyczne do oceny systemów ociepleń. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty i systemy. Pomagamy klientom w tworzeniu wyjątkowych projektów, bo Dryvit to więcej niż ocieplenie.

Systemy Dryvit stosowane są we wszystkich strefach klimatycznych, spełniając efektywność energetyczną zarówno w Katarze, jak i na Syberii. Nasze produkty odporne są na warunki atmosferyczne, a ich elastyczność zapewnia trwałość elewacji w bardzo wymagających warunkach. Z takim samym powodzeniem spełniamy wymagania estetyczne naszych klientów. Niezależnie od lokalnej kultury czy trendów architektonicznych, pokazujemy klientom, jak niezwykłe efekty mogą uzyskać wykorzystując nasze rozwiązania.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum