Biała gładź szpachlowa GIPSAR UNI w nowym wydaniu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Biała gładź szpachlowa GIPSAR UNI w nowym wydaniu

Firma Atlas, decyduje się na odświeżenie szaty graficznej dwóch popularnych produktów. Od teraz biała gładź szpachlowa GIPSAR UNI będzie dostępna w nowym wydaniu. Nową komunikację zyska także gładź PLUS GIPSAR START&FINISH, znana do tej pory jako PLUS GIPSAR.

aktualizacja: 2022-07-14 13:38:47

GIPSAR UNI - wytrzymałość i uniwersalność w nowym wydaniu

Dostępny od teraz w nowym wydaniu GIPSAR UNI, to śnieżnobiała gładź finiszowa o podwyższonej twardości i ograniczonym pyleniu, przeznaczona do wygładzania wewnętrznych ścian budynków bez obaw o przetarcia na powierzchni podczas jej szlifowania. Doskonale sprawdza się na wielu podłożach: betonie, gazobetonie, gipsie, tynkach cementowych, cementowo-wapiennych i gipsowych. Zastosowana w produkcie nowoczesna technologia łączenia składników oraz użyte dodatki pozwalają na poprawę wytrzymałości gładzi, odporność na spękania, a także wzmocnienie jej warstwy. 

Gładź, którą chwalą Fachowcy

Wykonawcy doceniają GIPSAR UNI za idealną gładkość, łatwość rozprowadzania po podłożu, bezproblemową obróbkę, a także wszechstronność w użytkowaniu - gładź można wykańczać każdym rodzajem farb oraz tapetami bez względu na ich grubość. Co więcej, zwiększona twardość gotowego produktu pozwala na szlifowanie ręczne, ale teraz także mechaniczne gładzi, co znacząco przyspiesza pracę Fachowca. Odświeżone opakowanie produktu nawiązuje do uznanego na rynku GIPSARA GO! i wpisuje się w szatę wizualną marki GIPSAR.

Najważniejsze właściwości GIPSAR UNI:

 • idealnie biała, idealnie gładka;
 • wzmocniona polimerami - zwiększona twardość;
 • doskonały poślizg pod pacą;
 • bezskurczowa - odporna na spękania;
 • aplikacja pacą, wałkiem, agregatem;
 • również do szlifowania mechanicznego;
 • ograniczone pylenie;
 • do betonu, gazobetonu, gipsu, tynków cementowych, cementowo-wapiennych i gipsowych;
 • temperatura stosowania od +5⁰C do +35⁰C;
 • grubości warstwy do 2 mm;
 • gotowość do pracy min. 1,5 godziny;
 • poziomy szpachlowania: Q3, Q4;
 • średnie zużycie ok. 1 kg masy / 1 m2 / 1 mm grubości warstwy.

ATLAS GIPSAR UNI dostępny jest w opakowaniach 5, 10, 20 kg.

PLUS GIPSAR START&FINISH - poszerzone możliwości

Odświeżoną szatę graficzną, a także nową komunikację zyskał cieszący się uznaniem wszystkich Fachowców PLUS GIPSAR od teraz znany jako gładź PLUS GIPSAR START&FINISH. Produkt przeznaczony do wyrównywania powierzchni, drobnych napraw oraz wygładzania całopowierzchniowego jest dostępny w świeżym wydaniu od początku czerwca 2022 r. Poza rozszerzonymi możliwościami, PLUS GIPSAR START&FINISH zyskał również możliwość kontroli postępu prac poprzez zmianę koloru podczas wysychania.

Więcej informacji na temat ATLAS GIPSAR UNI i PLUS GIPSAR START&FINISH oraz innych produktów marki ATLAS można znaleźć na stronie internetowej www.atlas.com.pl.

Firma powiązana:
Grupa Atlas

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!