System wykańczania ścian Baumit Ionit nagrodzony

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
System wykańczania ścian Baumit Ionit nagrodzony

Miesięcznik "Builder" wyróżnił najbardziej innowacyjne rozwiązania stosowane w budownictwie. Jedna z prestiżowych statuetek powędrowała w tym roku do firmy Baumit za system pokrycia ścian Baumit Ionit, oczyszczający powietrze dzięki generowaniu zdrowych jonów we wnętrzach. Nagrody przyznano podczas Gali TopBuilder 2022.

aktualizacja: 2022-05-17 07:39:29

Tegoroczna edycja była czternastą odsłoną tego projektu. 20 kwietnia w gmachu Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której zaprezentowano laureatów. Jednym z wyróżnień odznaczono system Baumit Ionit, w którego skład wchodzą farba wewnętrzna IonitColor oraz masy szpachlowe IonitFino i IonitFinish. Co go wyróżnia?

To jedyny na polskim rynku system wykończenia ścian wewnętrznych, który aktywnie wytwarza zdrowe jony, eliminując znaczną część aerozoli mogących przenosić szkodliwe wirusy, a także pyłków czy drobinek kurzu. Reguluje przy tym wilgotność w pomieszczeniach, utrzymując ją na optymalnym dla zdrowia poziomie. Działanie systemu zostało potwierdzone przez niezależne, renomowane jednostki naukowo-badawcze. Powietrze we wnętrzach staje się czystsze, a jego jakość jest porównywalna do tej, której doświadczamy na łonie natury, co przekłada się na łatwiejsze oddychanie, lepsze samopoczucie, lepszą koncentrację czy zdrowszy sen, a także mniejsze ryzyko infekcji czy wystąpienia reakcji alergicznych.

Dla producenta materiałów budowlanych z Wrocławia to już drugie prestiżowe wyróżnienie w tym roku. Niedawno Baumit świętował otrzymanie tytułu Dobra Marka 2022.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!