Katalog Baumit na 2022 rok

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Katalog Baumit na 2022 rok

Wraz z początkiem roku firma Baumit zaprezentowała nowy katalog produktów do fasad, wnętrz oraz podłóg. W ofercie na sezon 2022 znalazły się sprawdzone rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość wykończenia, obniżają koszty użytkowania budynku i poprawiają komfort życia, a także ułatwiają prace na budowie i skracają czas inwestycji.

aktualizacja: 2022-02-07 07:21:24

Znany z promowania zdrowego mieszkalnictwa producent chemii budowlanej utrzymał obrany w ubiegłych latach kurs, po raz kolejny przypominając o istotnym wpływie zastosowanych materiałów na jakość powietrza w pomieszczeniach.

Inwestorzy, wykonawcy, architekci, partnerzy handlowi i wszyscy poszukujący nowoczesnych materiałów wykończeniowych znajdą tu to, co potrzebne, by można było tworzyć budynki, które będą przyjazne dla zdrowia, piękne i energooszczędne - zarówno propozycje wydłużające życie elewacji, jak również takie, które zapewnią wysoki standard wykończenia ścian, sufitów czy podłóg.

Produkty i technologie są uszeregowane według najważniejszych zasad zdrowego mieszkalnictwa, zdefiniowanych na podstawie kilkuletnich pomiarów, przeprowadzonych przez niezależnych ekspertów w największym europejskim parku badawczym Baumit Viva, o których więcej można przeczytać na stronie: viva.baumit.com/pl. Te bowiem dostarczyły niepodważalnych dowodów na to, że zarówno sam sposób, jak i materiały użyte do budowy ścian wpływają na zdrowie mieszkańców poprzez kształtowanie jakości i stabilności parametrów powietrza, a kluczowe role w tym aspekcie odgrywają termoizolacja ścian zewnętrznych, odpowiednie wykończenie przegród wewnętrznych oraz solidna i masywna konstrukcja.

Nowy katalog obowiązuje od 1 stycznia 2022 r. Wersja elektroniczna jest dostępna na www.baumit.com. Można go przeglądać w wygodny sposób na stronie lub pobrać w formie pliku PDF, by mieć go zawsze pod ręką.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje