Abacus: siłowniki do bram wjazdowych uchylnych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Abacus: siłowniki do bram wjazdowych uchylnych

Abacus to elektromechaniczne siłowniki włoskiej marki COMUNELLO, dystrybuowane w Polsce przez firmę Miwi Urmet Sp. z o.o. z Łodzi. Siłowniki te przeznaczone są do bram wjazdowych uchylnych o długości skrzydła od 2,2 do 5 m. Linię cechuje nowoczesny i elegancki design oraz doskonała jakość.

aktualizacja: 2020-10-01 06:11:27

Wszystkie produkty z serii Abacus mają jednoczęściową aluminiową obudowę części mechanicznych siłowników, która gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Zaprojektowane są tak, aby działały zgodnie z najwyższymi standardami bez względu na warunki pogodowe (pracują w temperaturze -20°C / +50°C, klasa izolacji IP44). Zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność, a ich przekładnia wewnętrzna wykonana z innowacyjnych materiałów gwarantuje cichą pracę.

Regulowane krańcówki mechaniczne dla wyznaczenia pozycji otwartej i zamkniętej bramy są wyposażeniem standardowym. Umożliwia to automatyzację bram niewyposażonych w stopki. Opcjonalny akumulator 24 V (instalowany w puszce sterownika) zapewnia pełną funkcjonalność napędu również w trakcie przerw zasilania sieciowego. Po przywróceniu zasilania sieciowego, akumulator zostaje automatycznie doładowany. Dodatkowym atutem tych siłowników jest prosta instalacja i konserwacja.

W ofercie dostępne kompletne zestawy przeznaczone do różnej długości skrzydeł: Abacus 220/300/500 24V kit.

Wybór siłowników Abacus to gwarancja bezawaryjnej pracy przez lata!

Firma powiązana:
MIWI-URMET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje