Abacus: siłowniki do bram wjazdowych uchylnych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Abacus: siłowniki do bram wjazdowych uchylnych

Abacus to elektromechaniczne siłowniki włoskiej marki COMUNELLO, dystrybuowane w Polsce przez firmę Miwi Urmet Sp. z o.o. z Łodzi. Siłowniki te przeznaczone są do bram wjazdowych uchylnych o długości skrzydła od 2,2 do 5 m. Linię cechuje nowoczesny i elegancki design oraz doskonała jakość.

aktualizacja: 2020-10-01 06:11:27

Wszystkie produkty z serii Abacus mają jednoczęściową aluminiową obudowę części mechanicznych siłowników, która gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Zaprojektowane są tak, aby działały zgodnie z najwyższymi standardami bez względu na warunki pogodowe (pracują w temperaturze -20°C / +50°C, klasa izolacji IP44). Zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność, a ich przekładnia wewnętrzna wykonana z innowacyjnych materiałów gwarantuje cichą pracę.

Regulowane krańcówki mechaniczne dla wyznaczenia pozycji otwartej i zamkniętej bramy są wyposażeniem standardowym. Umożliwia to automatyzację bram niewyposażonych w stopki. Opcjonalny akumulator 24 V (instalowany w puszce sterownika) zapewnia pełną funkcjonalność napędu również w trakcie przerw zasilania sieciowego. Po przywróceniu zasilania sieciowego, akumulator zostaje automatycznie doładowany. Dodatkowym atutem tych siłowników jest prosta instalacja i konserwacja.

W ofercie dostępne kompletne zestawy przeznaczone do różnej długości skrzydeł: Abacus 220/300/500 24V kit.

Wybór siłowników Abacus to gwarancja bezawaryjnej pracy przez lata!

Firma powiązana:
MIWI-URMET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje