Ogrodzenie palisadowe Verticale od KONSPORT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Ogrodzenie palisadowe Verticale od KONSPORT

Najnowszą odsłoną klasycznego ogrodzenia palisadowego PP001 firmy KONSPORT jest Verticale, który wyglądem nawiązuje do popularnych modeli z rodziny PP001 (o grubości profilu 25 mm) i sprawia wrażenie delikatnej konstrukcji palisadowej. Jednak w odróżnieniu od lekkich palisad w modelu Verticale, do wypełnienia wykorzystano znacznie szersze, 80-milimetrowe kształtowniki.

aktualizacja: 2020-06-19 11:58:25

W skład ogrodzenia Verticale wchodzą dopasowane stylistycznie przęsła palisadowe, bramy przesuwne lub uchylne, furtki, słupki mocujące i akcesoria montażowe. W bramie i furtce zastosowano szeroki profil 80 mm, dzięki czemu forma pozostaje spójna wizualnie z linią przęseł. Stal ocynkowana i malowanie proszkowe to gwarancja najwyższej jakości i trwałości.

Nowy model najlepiej prezentuje się w klasycznych szarościach oraz czerniach. Możliwe jest zastosowanie kolorów z całej palety dostępnych barw Konsport, w tym struktur drobnych (mających fakturę ziarenek piasku) i metalizowanych.

Ogrodzenie Verticale to dobre rozwiązanie dla tych, którzy poszukują klasycznej i eleganckiej formy. Klasyczny układ profili sprawia, że to ogrodzenie będzie pasowało do każdej formy architektonicznej. Od prostych, surowych brył nowoczesnych domów, po tradycyjną zabudowę jednorodzinną.

Firma powiązana:
Konsport

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje