Ogrodzenie palisadowe Verticale od KONSPORT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Ogrodzenie palisadowe Verticale od KONSPORT

Najnowszą odsłoną klasycznego ogrodzenia palisadowego PP001 firmy KONSPORT jest Verticale, który wyglądem nawiązuje do popularnych modeli z rodziny PP001 (o grubości profilu 25 mm) i sprawia wrażenie delikatnej konstrukcji palisadowej. Jednak w odróżnieniu od lekkich palisad w modelu Verticale, do wypełnienia wykorzystano znacznie szersze, 80-milimetrowe kształtowniki.

aktualizacja: 2020-06-19 11:58:25

W skład ogrodzenia Verticale wchodzą dopasowane stylistycznie przęsła palisadowe, bramy przesuwne lub uchylne, furtki, słupki mocujące i akcesoria montażowe. W bramie i furtce zastosowano szeroki profil 80 mm, dzięki czemu forma pozostaje spójna wizualnie z linią przęseł. Stal ocynkowana i malowanie proszkowe to gwarancja najwyższej jakości i trwałości.

Nowy model najlepiej prezentuje się w klasycznych szarościach oraz czerniach. Możliwe jest zastosowanie kolorów z całej palety dostępnych barw Konsport, w tym struktur drobnych (mających fakturę ziarenek piasku) i metalizowanych.

Ogrodzenie Verticale to dobre rozwiązanie dla tych, którzy poszukują klasycznej i eleganckiej formy. Klasyczny układ profili sprawia, że to ogrodzenie będzie pasowało do każdej formy architektonicznej. Od prostych, surowych brył nowoczesnych domów, po tradycyjną zabudowę jednorodzinną.

Firma powiązana:
Konsport

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje