Nowa seria fotokomórek COMPACTA do bram od BFT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa seria fotokomórek COMPACTA do bram od BFT

Nowa seria fotokomórek COMPACTA, włoskiego producenta automatyki do bram BFT, dzięki odpowiedniej budowie oraz nowemu rozmieszczeniu otworów montażowych nie wymaga nawet użycia uszczelki, zachowując równocześnie wysokiej klasy wodoodporność.

aktualizacja: 2019-06-28 13:14:38

Aby fotokomórka spełniała swoje zadanie, ruch jej soczewki powinien być na tyle szeroki, by mogła z łatwością dostrzec znajdującą się w jej zasięgu przeszkodę. COMPACTA zapewnia ruch aż do 90° w kierunkach lewo-prawo, a ponadto jej soczewka jest regulowana aż do 5° w pionie. Niewielkie urządzenie zamknięte w kompaktowej i oryginalnej obudowie o wymiarach 110x33x33mm zaskakuje łatwością montażu

Projektanci pracując nad stworzeniem nowej gamy fotokomórek skupili się na dwóch głównych aspektach: wzornictwie oraz łatwości instalacji w dowolnym miejscu - dodaje Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska.

Pole widzenia soczewki wynosi aż 628 metrów kwadratowych, co przekłada się na wysoki standard bezpieczeństwa. Szeroki zakres zasilania urządzenia (12-33Vac 50/60Hz) sprawia, że nadaje się ono do bardzo wielu rodzajów instalacji, a nowe akcesoria z serii COMPACTA, dzięki adapterom są kompatybilne również z fotokomórkami z serii THEA oraz DESME.

Firma powiązana:
BFT Polska Sp. z o.o.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Specjalista

05 Lip 2019, 20:32

Co za bzdury piszecie: "Pole widzenia soczewki wynosi aż 628 metrów kwadratowych, co przekłada się na wysoki standard bezpieczeństwa." - masakra.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny