Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2021

Wypróbowane i niezawodne, znane z wysokiej jakości, bezawaryjności i innowacyjnych rozwiązań - tak oceniane są segmentowe bramy garażowe firmy Hörmann. W tej kategorii producent ponownie uznany został za lidera jakości i nagrodzony Złotym Godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021. Otrzymał też wyróżnienie LIDER DEKADY.

aktualizacja: 2021-12-06 09:46:22

To już X edycja programu, którego celem jest wyłanianie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnym na polskim rynku. Badanie to nie tylko identyfikuje liderów, ale przynosi też odpowiedź na pytanie, dlaczego dane produkty uznawane są za najlepsze.

Konsumenci - ankietowani w ramach tego programu - zwracali uwagę na innowacyjność rozwiązań oferowanych przez firmę Hörmann. Podkreślali, że producent wychodzi naprzeciw bardzo różnym oczekiwaniom, zarówno technicznym, jak i tym dotyczącym wzornictwa.

Według własnego pomysłu

Szczególnym uznaniem użytkowników cieszą się garażowe bramy segmentowe z powierzchnią Duragrain, wykonywaną w technologii druku cyfrowego. Ta innowacyjna metoda umożliwia bowiem wierne odwzorowanie wyglądu i charakteru rozmaitych naturalnych materiałów. Hörmann oferuje 24 takie oryginalne wzory, imitujące m.in. drewno tekowe, spalony dąb czy nawet beton lub zardzewiałą stal.

Ale to nie wszystko! Technologia ta pozwala także na samodzielne zaprojektowanie niepowtarzalnej, wyjątkowej bramy. Do zaaranżowania unikatowej powierzchni wykorzystać możemy własne zdjęcia lub indywidualnie skomponowany wzór. Uczestniczący w badaniu respondenci chwalili także trwałość bram garażowych marki Hörmann. W bramach z indywidualnym nadrukiem wyjątkową wytrzymałość powierzchni Duragrain zapewnia powłoka ochronna z bardzo trwałego lakieru. Dzięki temu brama pozostaje odporna na zarysowania i promieniowanie UV, przez długie lata zachowując ładny wygląd i wyrazisty wzór.

- Bramy garażowe z indywidualnym nadrukiem to nasza odpowiedź na potrzeby rynku, na którym coraz bardziej liczy się piękne i oryginalne wzornictwo. Rośnie grupa inwestorów, którzy chcą realizować własne architektoniczne wizje i którym jednocześnie zależy na najwyższej jakości i trwałości. Technologia druku cyfrowego pozwala nam oferować takie niebanalne rozwiązania - mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

Poza nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi inwestorzy doceniają też wysoką termoizolacyjność, bezpieczeństwo i ponadprzeciętną funkcjonalność bram marki Hörmann.

Odporne na włamanie

Do domów, gdzie garaże przylegają do części mieszkalnej szczególnie chętnie wybierane są automatyczne bramy segmentowe firmy Hörmann z wyposażeniem przeciwwłamaniowym w klasie RC 2. To znacznie podnosi poziom ich odporności na włamanie.

- Cieszymy się, że oferowane w naszych bramach z napędem i zgodne z normą DIN/TS 18194 oraz Kryteriami Technicznymi ITB certyfikowane wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2 budzi zaufanie naszych klientów. Myślę, że dzięki takim właśnie rozwiązaniom nasza marka kojarzy się z jakością i pewnością - podkreśla Horała.

W tegorocznych badaniach konkursu Konsumencki Lider Jakości wzięło udział blisko 15 000 respondentów.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje