Poznańska firma EUROSYSTEM dołącza do sieci centrów kompetencyjnych KRISPOL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Poznańska firma EUROSYSTEM dołącza do sieci centrów kompetencyjnych KRISPOL

Do sieci centrów kompetencyjnych z rozwiązaniami przemysłowymi KRISPOL dołączyła poznańska firma EUROSYSTEM. Przedsiębiorstwo od ponad dwudziestu lat buduje silną pozycję na rynku budowlanym. Z fachowej pomocy i doświadczenia specjalistów będą mogą skorzystać również inwestorzy poszukujący rozwiązań dla biznesu.

aktualizacja: 2018-12-14 09:56:15

W 2018 roku firma KRISPOL uruchomiła dwa duże projekty biznesowe - pierwszy dotyczył innowacyjnych salonów stolarki otworowej KRISHOME, drugi zakłada rozwiązania dedykowane dla klienta biznesowego. Z założenia centra kompetencyjne są miejscami, w których inwestor biznesowy zrealizuje całe przedsięwzięcie.

Jednym z 14 centrów kompetencyjnych KRISPOL jest pochodząca z Poznania firma EUROSYSTEM. Wymagający klient biznesowy może tu liczyć na oferty dopasowane do wymagań projektu swojej inwestycji. - Każda koncepcja wymaga indywidualnego podejścia. Nie zdarza nam się nigdy realizować tego samego projektu po raz drugi, ale jesteśmy dumni z tego, że klienci do nas wracają. W naszym portfolio są takie firmy jak Eurocash, Lisner czy Kompania Piwowarska - mówi Renata Szczepańska z firmy EUROSYSTEM.

Co jest najważniejsze przy wyborze bramy garażowej? 😁
0:30

Każde zamówienie to indywidualnie rozpatrywany przez specjalistów projekt, który finalnie ma bezawaryjnie służyć na lata - Kiedy otrzymujemy zlecenie od Klienta, w pierwszej kolejności badamy potrzeby. Wysyłamy fachowców na miejsce inwestycji, aby dobrze zdiagnozować sytuację, dobrać produkty, które będą funkcjonalne w użytkowaniu. Następnie przygotowujemy kompletną ofertę, wskazując zalecenia naszych fachowców dotyczące nie tylko samej bramy przemysłowej, ale też odpowiedniej automatyki czy zabezpieczeń, tak ważnych dla sprawnego użytkowania na co dzień. - dodaje Szczepańska.

EUROSYSTEM oferuje bogatą ofertę bram segmentowych, bram i krat rolowanych, a także dopasowanych do inwestycji drzwi. Te produkty znajdują zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, centralach logistycznych, rozwiązaniach dla rolnictwa, a także jednostkach szybkiego reagowania czy salonach sprzedaży. Dodatkowo w swojej ofercie posiada również pełną ofertę automatyki, kurtyny świetlne, zabezpieczenia bram, sygnalizacje świetlne. Wszystko po to, by klient otrzymał produkt, który w stu procentach odpowiada jego potrzebom.
Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków dla biznesu jest bardzo ważne, bez względu czy zlecenie dotyczy małego warsztatu, wielkopowierzchniowej hali czy magazynu.

EUROSYSTEM oprócz bogatego wachlarza produktów świadczy również całodobowy serwis, a także usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. - Zależy nam, żeby Klient miał świadomość, że w naszym centrum kompetencyjnym nie kupuje tylko bramy. Nasz rozbudowany system serwisowy pozwala na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, które choć rzadkie, zdarzają się na halach produkcyjnych czy magazynach, gdzie bramy są intensywnie eksploatowane każdego dnia. Na ten moment standardowe usterki jesteśmy w stanie zlikwidować w ciągu godziny lub dwóch od uzyskania zgłoszenia. Szybki czas reakcji to nasza przewaga konkurencyjna, którą doceniają inwestorzy. - mówi Renata Szczepańska.

Firma KRISPOL, która już od prawie trzydziestu lat produkuje bramy i kraty przemysłowe, jest zadowolona z efektywnej współpracy z EUROSYSTEM - Cieszy nas, że do naszej sieci centrów kompetencyjnych dołączyły firmy, których solidność i kompleksowa obsługa klienta odpowiada wartościom reprezentowanym przez KRISPOL. EUROSYSTEM to dystrybutor, którego możemy zarekomendować najbardziej wymagającym przedsiębiorcom i projektom. - mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny