Huczne 15 urodziny - jubileusz firmy Nice Polska

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2011-06-24 09:07:55
Huczne 15 urodziny - jubileusz firmy Nice Polska
Jubileusz 15-lecia istnienia obchodziła w tym roku firma Nice Polska - producent automatyki do bram i rolet. Rocznicę uświetniła impreza, która odbyła się 13 czerwca w Rybniku.

Przez piętnaście lat istnienia na polskim rynku firma Nice Polska stała się prawdziwą ikoną komfortowego stylu życia. Produkty oznaczone logo producenta, charakterystycznym, niebieskim kwadratem dla wielu osób są wręcz synonimem wygody, bezpieczeństwa oraz zaufania, a sama firma zyskała opinię rzetelnego partnera w biznesie oraz odpowiedzialnego pracodawcy.

Bardzo cieszymy się z faktu, że nasz wysiłek jest doceniany przez coraz większą liczbę klientów, którzy postanowili zaufać marce Nice, bo przecież to oni stanowią miarę naszego sukcesu, a ich satysfakcja jest dla nas źródłem dumy i poczucia dobrze wykonanej pracy. Dodatkowo, staramy się stale poszerzać naszą ofertę. Jako przykład może posłużyć wprowadzenie w tym roku na rynek naszej własnej linii bram garażowych. Wszak tylko stały rozwój daje szansę na zachowanie pozycji lidera w tak trudnej i wymagającej branży. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym partnerom, którzy umożliwili nam osiągnięcie sukcesu. – mówi Adam Krużyński Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Obchody 15 rocznicy powstania firmy Nice Polska zorganizowano w Rybniku, gdzie aż 500 zaproszonych gości mogło bawić się w specjalnie zorganizowanym ogródku. Wśród gości, oprócz partnerów handlowych firmy oraz przedstawicieli mediów, nie zabrakło też użytkowników produktów Nice Polska, którzy wzięli udział w jubileuszowej promocji, zorganizowanej w wybranych punktach sieci sprzedaży w Polsce. Dodatkowo, obchody rocznicy zbiegły się również z jedynym w tym roku w Polsce występem Bryana Adamsa.

Firma Nice Polska, jako jeden ze sponsorów tego wydarzenia, dała swoim gościom możliwość zabawy w specjalnie wydzielonych sektorach, gdzie mogli oni świętować obchody przy piosenkach tego światowej klasy artysty. Podczas występu firma Nice Polska przygotowała specjalną, urodzinową niespodziankę – w niebo zostało wypuszczonych 1200 niebieskich i białych baloników, a publiczność została obsypana mieniącym się w promieniach słońca konfetti. Natomiast nad głowami, widzowie mogli zobaczyć awionetkę z bannerem, która krążąc nad stadionem przypominała o rocznicy firmy Nice Polska.

Jednak działalność Nice Polska nie skupia się tylko i wyłącznie na automatyce. Od wielu lat firma angażuje się w rozwój polskiego żużla– zarówno jako główny sponsor żużlowej reprezentacji Polski, jak i poprzez aktywne wspieranie wielu wydarzeń związanych z tym sportem.

Huczne 15 urodziny – jubileusz firmy Nice Polska

Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę.

 

Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń.

W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł "Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Nice Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny