Jesienna promocja Novoferm - zestaw Thermoframe w supercenie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jesienna promocja Novoferm - zestaw Thermoframe w supercenie

Startuje jesienna promocja na zestaw docieplający Thermoframe do bram segmentowych Novoferm. W okresie od 21 listopada 2022 r. do 31 marca 2023 r. zestaw będzie można nabyć w promocyjnej cenie.

aktualizacja: 2022-11-22 06:19:56

Jesień to najlepszy czas, aby przygotować dom - w tym bramę garażową - na nadchodzącą zimę. Dlatego jesienna promocja Novoferm obejmuje nowość w ofercie firmy - zestaw docieplający Thermoframe, do bram montowanych za otworem.

Brama segmentowa Novoferm w połączeniu z zestawem ościeżnic termoizolacyjnych Thermoframe - dzięki 3-stronnej optymalizacji termicznej i podwójnym uszczelkom - ma średnio o 15% lepszą izolację cieplną w porównaniu do produktów o takiej samej grubości segmentów (w zależności od wielkości zamontowanej już bramy). Oznacza to, że nowy zestaw docieplający Thermoframe aktywnie wspiera optymalizację bilansu energetycznego nie tylko garażu, ale także całego budynku.

Zasady akcji promocyjnej

Promocja obowiązuje w terminie: 21.11.2022 r. - 31.03.2023 r.

Każdy klient, który w czasie trwania promocji zakupi zestaw docieplający Thermoframe, nabędzie go w promocyjnej cenie 600 zł netto (738,00 zł brutto przy stawce VAT 23% lub 648,00 zł brutto przy stawce VAT 8%).

Więcej informacji na www.novoferm.pl.

Firma powiązana:
Novoferm Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!