Garaż wolno stojący od HOMEKONCEPT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Garaż wolno stojący od HOMEKONCEPT

Garaż wolno stojący to świetne rozwiązanie dla wszystkich! Co prawda to trochę zadziorna teza... ale prawda jest taka, że często borykamy się z brakiem przestrzeni gospodarczej. Brakuje nam zarówno garażu dla auta jak i pomieszczenia gospodarczego. Garaż wolno stojący to nie tylko miejsce dla samochodu. Zmieszczą się w nim również narzędzia ogrodnicze, rowery, zabawki, a nawet meble ogrodowe.

aktualizacja: 2022-10-04 06:06:26

Budowa garażu wolno stojącego to rozwiązanie, które można wprowadzić na każdym etapie. Możemy się zdecydować na nie niezależnie od tego czy przygotowujemy się do budowy domu czy też ten etap mamy już zakończony.

Garaż wolno stojący zazwyczaj pełni kilka funkcji. Oczywiście parkujemy w nim auto ale często oczekujemy od niego również dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Chodzi tutaj np. o narzędzia ogrodnicze, rowery, zabawki ogrodowe dzieci lub nawet meble ogrodowe, które chcemy zabezpieczyć przed zimą.

Dla wszystkich miłośników samochodów, dodatkowej przestrzeni i nowoczesnej architektury przeznaczona jest kolekcja garaży HOMEKONCEPT.

Garaż wolno stojący od HOMEKONCEPT
Garaż wolno stojący od HOMEKONCEPT

Budynki nawiązują stylistyką do nowoczesnych projektów domów z pracowni HOMEKONCEPT. Jednak zostały tak zaplanowane aby mogły współgrać również z bardziej tradycyjnym budownictwem.

Wśród garaży HOMEKONCEPT inwestorzy znajdą zarówno niewielkie garaże przeznaczone tylko do parkowania jednego auta jaki i budynki z 2 miejscami parkingowymi i wiatą. Oczywiście nie zabrakło również projektów garaży z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, które rozwiązują niemal wszystkie problemy z brakiem przestrzeni gospodarczej.

www.homekoncept.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!