Papa z rowkami

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Papa z rowkami
Icopal S.A. (dawniej Izolacja SA) producent materiałów hydro- i termoizolacyjnych zaprezentował nową linię produktów - termozgrzewalne papy modyfikowane Szybki Profil oraz środek gruntujący do betonu Siplast Primer Szybki Grunt.
Icopal S.A. (dawniej Izolacja SA) producent materiałów hydro- i termoizolacyjnych zaprezentował nową linię produktów - termozgrzewalne papy modyfikowane Szybki Profil oraz środek gruntujący do betonu Siplast Primer Szybki Grunt.

 

Papy Szybki Profil różnią się od poprzednich rowkowaniem spodniej części. Folia na spodzie nie przylega zatem do całej powierzchni papy, a jedynie do wierzchołków rowków, co poprawia wnikanie ciepła od palnika i przyspiesza spalanie folii. Znacznie większa powierzchnia kontaktu asfaltu z płomieniem powoduje szybsze i równomierne roztopienie papy, co zapewnia jednorodne połączenie z podłożem na całej powierzchni zgrzewu. Zwiększa to wydajność pracy i tym samym oszczędza gaz.

 

Szybki Grunt stosuje się na zewnątrz pomieszczeń do gruntowania na zimno m.in. podłoży betonowych pod papy zgrzewalne, fundamentów ścian piwnic, podłoży betonowych pod papy samoprzylepne, impregnacji powierzchni drewnianych.

 

Siplast Primer szybko wysycha (kolejne prace można prowadzić po 2 godzinach) tworząc trwałą i odporną na starzenie powłokę. Przy kilkukrotnym naniesieniu na podłoże służy również do wykonywania lekkich izolacji przeciwwilgociowych na ścianach lub ławach fundamentowych
{mosloadmodule mod_firmy}
Firma powiązana:
ICOPAL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny