Jakie są nowoczesne sposoby łączenia paneli elewacyjnych?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie są nowoczesne sposoby łączenia paneli elewacyjnych?

Odpowiedź eksperta: Łatwy i szybki montaż to bardzo ważne kryterium wyboru paneli elewacyjnych zarówno wśród osób budujących własny dom, jak i profesjonalnych montażystów.

aktualizacja: 2019-07-18 10:53:13

Stworzyliśmy system Connex, opatentowany sposób łączenia paneli Kerrafront. Umożliwia on w estetyczny sposób łączenie ze sobą paneli o długości 2,95 m. Panele wyposażone są w specjalne zamki znajdujące się na każdym końcu, umożliwiające prostą instalację, bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu systemowi miejsca łączenia paneli na budynku są prawie niewidoczne. Tym samym elewacja zyskuje jednolity, atrakcyjny wygląd.

Kolejnym sposobem łączenia paneli Kerrafront są łączniki "J", które służą do połączenia paneli o długości 6 metrów. Występują one w kilku wariantach w zależności od kształtu, koloru i wykończenia paneli. Podobnie jak system Connex zapewniają odpowiednie funkcjonowanie fasady. W obu przypadkach nasza firma zadbała o przejrzystą instrukcję montażu dołączoną do produktu oraz praktyczne filmiki instruktażowe pokazujące proces "krok po kroku", dostępne na vox.pl.

Stanisław Nowacki
Product Manager
VOX

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje