Cegły klinkierowe Röben Aarhus

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2016-09-30 06:40:38
Cegły klinkierowe Röben Aarhus

Cegły klinkierowe mogą mieć różne oblicza, dzięki czemu stanowią niezwykle uniwersalny materiał zarówno do wykończenia elewacji, jak i wnętrz. Nie inaczej jest z kolekcją cegieł i płytek klinkierowych Röben Aarhus, która daje wiele możliwości aranżacji, a to za sprawą modnych kolorów, oryginalnego wykończenia lica i różnorodnych formatów.

Dopasowanie się do trendów, wszechstronność i oryginalność – tak w skrócie można opisać cegły klinkierowe z kolekcji Aarhus. Ciekawy design produktów to przede wszystkim ukłon w stronę fanów bardziej nowoczesnej stylistyki, jednak i amatorzy tradycji znajdą tu coś dla siebie. Serię wyróżnia ciekawa kolorystyka oraz wyjątkowe wykończenie lica.

 

W kolekcji znajdziemy m.in. cegłę piaskowobiałą cieniowaną, o nieregularnych brzegach i strukturze lica przywodzącym na myśl powierzchnię kamienia – świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niepowtarzalny charakter klinkieru ma za zadanie podkreślić walory projektu.

 

Aarhus antracytowa dzięki nieregularnej, jakby piaskowanej powierzchni podkreślonej ciemnym, antracytowym kolorem, pozwala osiągnąć szczególny wyraz estetyczny budynku, zwłaszcza utrzymanym w nowoczesnym stylu. Z kolei Aarhus szaro-biała to modny, uniwersalny jasnoszary kolor, połączony chropowatą i pełną nierówności fakturą lica. Kolekcja uwzględnia również kilka propozycji płytek klinkierowych utrzymanych w podobnej stylistyce, które dobrze sprawdzą się na docieplanych elewacjach czy we wnętrzach.

 

Na uwagę zasługują także wysokie parametry techniczne produktów, zwłaszcza bardzo niska nasiąkliwość, osiągająca maksymalnie 1,5% w przypadku odcieni piaskowobiałego i szarobiałego oraz 2,5% dla cegły w kolorze antracytowym. Cegły są ponadto odporne na działanie warunków zewnętrznych, mrozo- i kwasoodporne oraz trwałe.

 

Orientacyjna cena brutto: wszystkie płytki: od ok. 1,13 zł/szt., cegły: od ok. 4,16 zł do ok. 4,83 zł/szt.

Firma powiązana:
Roben

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje