Nowi ambasadorzy firmy Blachy Pruszyński

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowi ambasadorzy firmy Blachy Pruszyński

Firma jest już od lat związana ze sportami walki oraz siatkówką - poprzez sponsoring samych wydarzeń, ale również poszczególnych zawodników. Zakres współpracy ze sportowcami stale się powiększa o kolejnych ambasadorów. Tym razem do firmy dołączyli dwaj dekarze.

aktualizacja: 2021-10-22 08:48:22

Artur Falkowski to mistrz w swoim fachu. Posiada ponad 15 lat doświadczenia, kilkakrotnie został Mistrzem Polski Młodych Dekarzy oraz otrzymał tytuł Mistrza Świata Młodych Dekarzy w 2016 roku. Dachy w jego wykonaniu to pewne konstrukcje, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Mirosław Szwarc to również doskonały fachowiec. Praktykuje zawód od 1993 roku i tytułowany jest mistrzem dekarskim. Poza prowadzeniem świetnie prosperującej firmy, aktywnie udziela się jako pedagog praktycznej nauki zawodu w szkole budowlanej w Bydgoszczy, i nie tylko tam.

Blachy Pruszyński od lat współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Dekarskim, prowadząc liczne szkolenia z pomocą dekarzy z całej Polski. To wspólnie zainwestowany czas w doskonalenie zdolności zawodowych i w opracowywanie nowych, łatwiejszych rozwiązań. Teraz, wraz z nowymi ambasadorami, kolaboracja jest jeszcze bardziej skupiona na wzajemnej edukacji, a wszystko po to, aby dachy klientów były najlepszej jakości - pod względem wykonania i materiału.

Firma powiązana:
Blachy Pruszyński

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje