Dlaczego warto wybrać system komunikacji dachowej marki CREATON?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Dlaczego warto wybrać system komunikacji dachowej marki CREATON?

System komunikacji dachowej CREATON to rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do dachówek ceramicznych marki pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Bogata gama akcesoriów umożliwia wygodne wejście na dach i przemieszczanie się po połaci, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas różnych prac serwisowych.

aktualizacja: 2021-08-19 10:40:06

Zrobione są one z wytrzymałych materiałów, przy zachowaniu najwyższej dbałości o detale. Wszystkie można łatwo i szybko zamontować nawet na gotowym dachu wykonanym z produktów CREATON, bez ryzyka obniżenia stopnia jego szczelności czy uszkodzenia już ułożonych dachówek.

Dlaczego warto wybrać oryginalny system komunikacji dachowej CREATON? Powodów jest wiele.

Oto, na co powinien w pierwszej kolejności zwrócić uwagę każdy inwestor decydujący się na ceramiczne pokrycie dachowe marki CREATON:

  • Szeroki wachlarz zastosowań - system tworzą mocowane na dachówce aluminiowej: ławy kominiarskie - krótka i długa, stopnie kominiarskie, pomosty, drabina oraz wyłazy dachowe. Liczne akcesoria zapewniają dużą swobodę w zaprojektowaniu ścieżki umożliwiającej przemieszczanie się po połaci.
  • Spójność pod względem koloru i stylu - wszystkie elementy są idealnie wkomponowane w konstrukcję dachu. Aluminiowa podstawa, do której mocowane są pozostałe komponenty ma kształt dachówki podstawowej. Cały system jest dopasowany pod względem koloru z dachówką połaciową i pozostałymi akcesoriami ceramicznymi.
  • Solidny i trwały materiał - system tworzą najlepszej jakości elementy z metalu i aluminium. Wszystkie rozwiązania w ofercie wykonane zostały z największą precyzją. Dbałość o szczegóły - najlepsze materiały i przemyślana konstrukcja - ma na celu ogólny komfort i bezpieczeństwo korzystania z komunikacji dachowej.
  • Bezpieczeństwo - zastosowanie dodatkowego rozwiązania asekuracyjnego w postaci powierzchni antypoślizgowej jest gwarancją stabilnego i pewnego poruszania się po dachu. Ryzyko potencjalnego wypadku zostaje znacząco zminimalizowane.
  • Szybki i estetyczny montaż - funkcjonalna aluminiowa podstawa zapewnia szczelny montaż z ceramiczną dachówką połaciową. Komplementarność wszystkich elementów systemu umożliwia zachowanie wysokich walorów wizualnych. Znacząco skraca czas instalacji akcesoriów na dachu.

Odpowiednio dobrane akcesoria dachowe sprawiają, że dach jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom.

Więcej informacji o tym, co powinno znaleźć się na dachu, aby był on estetyczny, funkcjonalny, trwały i zapewniał bezpieczeństwo tym, którzy pod nim zamieszkają można znaleźć w filmie przygotowanym przez Akademię CREATON:

Dobry dach, czyli jaki - radzą Eksperci CREATON
Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje