Blachy Pruszyński po Budmie 2020 - relacja

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Blachy Pruszyński po Budmie 2020 - relacja

Firma Blachy Pruszyński uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2020. Otrzymała tam Złoty Medal oraz statuetką Acantus Aureus. Na targach swój debiut miała powłoka hybrydowa PURMAX.

aktualizacja: 2020-02-28 09:33:24

Dużym zainteresowaniem odwiedzających stoisko firmy cieszyły się również wyroby przeznaczone do projektów inwestycyjnych, takie jak płyty warstwowe z rdzeniem z pianki poliuretanowej PIRTECH, które są dostępne w różnych grubościach i przetłoczeniach oraz znajdują zastosowanie na dachu, jak również jako element konstrukcji.

Na stoisku firmy Blachy Pruszyński można było spotkać również zawodników MMA i boksu - Mariusza Pudzianowskiego, Krzysztofa Głowackiego i Damiana Janikowskiego. Rozdawane były również kalendarze z ich podobiznami wraz z autografami.

Blachy Pruszyński prezentowało się na dwóch stoiskach. To większe było przeznaczone przede wszystkim do spotkań biznesowych, a drugie w postaci naczepy Mobilnego Centrum Szkoleniowego miało na celu prezentację firmy od strony technicznej. Właśnie na tym stoisku, można było porozmawiać z dekarzami, którzy przedstawiali jak w praktyce sprawdzają się blachodachówki firmy Blachy Pruszyński.

Firma powiązana:
Blachy Pruszyński

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny