Podwójne złoto MTP dla firmy Budmat!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Podwójne złoto MTP dla firmy Budmat!

Firma Budmat 2020 rok zaczyna mocnym akcentem. Jej REWOLUCJA NA DACHU została po raz kolejny doceniona przez kapitułę targów BUDMA. Najbardziej rozpoznawalną nagrodę w branży budowlanej - Złoty Medal MTP - otrzymały dwa innowacyjne produkty firmy Budmat.

aktualizacja: 2020-01-13 11:12:14

NOWOŚĆ! System Modułowych Obróbek Dachowych MOD

System Modułowych Obróbek Dachowych MOD to jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku dachowym. Uniwersalne, dostosowane do wielu rodzajów pokryć obróbki, wykonane z najwyższej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali. W Systemie MOD zostały zastosowane rozwiązania, które dają przewagę nie tylko estetyczną, ale również technologiczną nad innymi producentami.

Stalowa listwa startowa wentylacyjna

Konstrukcja listwy oparta jest na efekcie Venturiego, dzięki czemu zapewnia optymalny przepływ powietrza pod połać dachową, jednocześnie zapobiegając dostawaniu się tam nieproszonych gości, takich jak ptaki czy małe gryzonie.

System MOD będzie miał premierę podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA 2020. Na tak prestiżowej imprezie nie może zabraknąć stoiska firmy Budmat, na którym w spektakularnej formie, z wykorzystaniem najnowszej technologii zaprezentowany zostanie System MOD oraz pozostałe produkty z oferty firmy.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu i wizyty na naszym stoisku - czytamy w komunikacie firmy Budmat

Firma powiązana:
Budmat

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje