Jednomodułowa blachodachówka płaska TYSENIA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jednomodułowa blachodachówka płaska TYSENIA

Tysenia to jedna z tegorocznych nowości w ofercie firmy Blachotrapez. Jednomodułowa blachodachówka płaska w niezwykle subtelny sposób wpisuje się w aktualne kierunki współczesnej architektury.

aktualizacja: 2018-05-25 05:10:18

Jej minimalistyczne i oszczędne wzornictwo wplata się umiejętnie w nowoczesne otoczenie i komponuje z eleganckimi, nienarzucającymi się bryłami odważnych trendów nowatorskiego wzornictwa.

To równocześnie kompozycja współzależnych i pożądanych przez kontrahentów - cech pokryć dachowych: lekkości, ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Delikatne potrójne przetłocznie nadaje pokryciu optymalną sztywność oraz wysublimowaną estetykę, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich walorów praktycznych. Jej niski profil (2,5 mm) gwarantuje szerszą niż typowe produkty tej klasy powierzchnię krycia, co przekłada się na oszczędność wykorzystywanego przy pracy materiału. Płaski kształt zapewnia uniwersalność zarówno w przypadku montażu na dachu, jak i oryginalnym wykończeniu elewacji. Produkt może być montowany również na tzw. cegiełkę, co pozwala zwiększyć możliwości montażowe i ograniczyć koszty materiałowe. Blachodacówka TYSENIA może być układana na dachach o pochyleniach już od 25°.

Nowość w ofercie Blachotrapezu wyróżnia się wyjątkową jakością wykonania. Najwyższej klasy blacha dostarczana przez renomowane koncerny hutnicze: thyssenkrupp - lidera światowego rynku czy TATA STEEL, gwarantuje trwałość na lata. Dzięki wysokiej klasy materiałowi wsadowemu, produkt jest silnie odporny na uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe, stanowiąc doskonałą ochronę dachu. TYSENIA to precyzja w każdym szczególe oraz jakość potwierdzona nawet 40 letnią pisemną gwarancją producenta.

Produkt dostępny jest stronie producenta: www.blachotrapez.eu

Firma powiązana:
BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Budowlaniec

15 Maj 2019, 08:05

To fakt, a jednomodułowe blachodachówki płaskie są ostatnio coraz popularniejsze. Szczególnie to polecane rozwiązanie na zgodnych z najnowszymi trendami budynkach, których bryła nie pozwala na klasyczne kąty nachylenia dachu i blachodachówki zwykłe, które nie są tak designerskie ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje